0,79 Konut Kredisi Bitti Mi?

Ev satın almak en önemli kararlardan biridir. Çoğumuz için ana yatırımlardan biridir. Ev almak istiyorsanız elbette büyük bir çaba içine girmeniz gerekir. Tasarruf şarttır.  Nasıl tasarruf edeceğiniz ile ilgili araştırmalar yapın. İnanın küçük kalemler bile önemli tasarruflara yol açabiliyor. Ev almak pandemi döneminde fırsata dönüştü. Kamu bankalarının konut kredisi faiz oranlarını düşürmesi ve 0,79 konut kredisi verilmesi büyük avantaj sağladı.

birevim peşinatsız ev

0,79 Konut Kredisi Veren Bankalar Hangileridir?

Özellikle pandemi döneminde yaşanan belirsizlikler sebebi ile vatandaş kendini kiracılıktan kurtarmaya çalışıyor.  Ev alırken kredi faiz oranları büyük önem teşkil ediyor. Kamu bankaları aracılığı ile verilen 0,79 faiz oranlı konut kredisi almak istiyorsanız, yazımızı okumaya devam edin.  Kampanya uzun süredir var ve vatandaş konut kredisi faiz indirimi ile ilgili şartlar ve süre gibi birçok konuda araştırma yapıyor. Merak edilenler hakkında işte detaylar; aşağıdaki bankalar aracılığı ile konut kredisinden indirimli faydalanabilirsiniz.

  • Ziraat Bankası,
  • Halkbank,
  • Vakıfbank,
  • Ziraat Katılım,
  • Vakıf Katılım

Devlet bankalarının sunduğu konut kredisi indirimine talep devam ediyor.  Hem birinci el konut satışı hem de ikinci el konut satışı üzerinde büyük etkisi olan kampanya devam ediyor mu?

0,79 Konut Kredisi Şartları Nelerdir?

Söz konusu kampanya ne şekilde geçerlidir? Sadece sıfır konutları kapsayacak şekilde bu faiz oranı uygulanıyor. İkinci el konut almak isterseniz 0,99 faiz oranı geçerli olacaktır. Sıfır konutlar müteahhit tarafından direkt olarak satışa sunulan konutlar indirimli konut kredisi olan 0,79 faiz oranı ile alınabilecektir.  Ancak bu madde dikkate alındığında birçok konut kampanya kapsamına giremiyor.

Müteahhit arsa sahiplerine sıfır daireler ile ilgili devir işlemi vermesi nedeni ile ikinci el konutlardan sayılması dikkat çekti. Çok kişi bankalardan eli boş dönüyor. Ve kampanyanın etkisini sıfırlıyor gibi…

Faizsiz Konut Kredisi Mümkün Mü?

30 yılı aşkın süredir devam eden faizsiz finansmanı ile binlerce insan ev ve araba sahibi oldu. Bu sistemde yer alan ödeme yöntemleri her ekonomi grubuna özel hazırlandığından aylık ödeyeceğiniz tutarı kendiniz belirliyorsunuz.

0 faiz oranı ile ev sahibi olmak kolay! Her geçen gün artan kira bedelleri düşünüldüğünde küçük taksitlerle ev sahibi olma fırsatını değerlendirmek gerekir.

Peşinatsız ya da peşinatlı ödeme sisteminizi kendi ekonomik durumunuza göre kendiniz belirleyebilirsiniz.

Küçük taksitlerle ev sahibi olma avantajını değerlendirin.  Ve Birevim web sitesinden iletişim bilgilerinizi bırakarak destek alın.  Faizsiz ev alma ödeme yöntemleri 30 yılı aşkın süredir devam ediyor ve pandemiyi fırsata çevirmek sizin elinizdedir.

Banka faiz oranlarını düşünmeden 0 faiz ile ev alma şansınızı ve kampanyalarını değerlendirin. Konut kredisi hesaplama, en uygun konut kredisi faiz oranları ve bankalara konut kredisi başvurusu için doğru sitedesiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

fifteen + twelve =