150.000 TL’lik Evi 750 TL Taksitle Sahip Olun

750 TL taksitle 150 bin TL’lik ev sahibi olma imkanı, Birevim firması tarafından sunulan taksitle ev alma fırsatlarından birisidir.

birevim peşinatsız ev

Bankaların faiz oranlarının yüksek olması birikimi olmadan taksitle ev sahibi olmak isteyenler için büyük bir külfettir. Banka kredisi kullanmanın bir diğer dezavantajı ise bankaların konut kredisini satın alınmak istenen konutun %80’ine kadar sağlamasıdır. Yani bir banka ile çalışıldığında hem birikim sahibi olmak hem de faiz ödemek gerekecektir. 150.000 TL’lik bir konut kredisine bankaların sağlayacağı kredi miktarı maksimum olarak 120.000 TL’dir.

Birevim firması, taksitle ev almak isteyen kişiler için faizsiz ve peşinatsız ev alma imkanı sunmaktadır. Bu sayede 150.000 TL’lik bir ev, aylık 750 TL gibi düşük bir taksit tutarı ile satın alınabilmektedir.

Birevim Taksitle Ev Alma Sistemi Nasıl İşlemektedir?

Birevim taksitle ev alma sistemi, firma tarafından birkaç farklı yöntemle sunulmaktadır. En temel sistem sıra tespitli tasarruf yöntemidir. Bu sistemin işleyişi genel olarak şu şekilde açıklanabilmektedir:

  • Firma yetkilileri tarafınıza ödeyebileceğiniz aylık taksit tutarını ve satın almak istediğiniz konut bedelini sormaktadır. Aylık 750 TL gibi düşük bir meblağ ödenerek 150 bin TL’lik ev satın alınabilmektedir.
  • Bu bilgiler ışığında aynı taksit tutarını ödeyebilecek kişilerle bir grup oluşturulmaktadır.
  • Bu gruptaki kişiler arasında noter huzurunda çekiliş yapılarak her ay kimin konut sahibi olacağı belirlenmektedir.
  • Her ay gruptaki kişilerin ödedikleri taksit toplanarak çekilişe göre sırası gelen kişi taksitle ev sahibi yapılmaktadır.

Birevim Taksitle Ev  Alma Sistemi Avantajları Nelerdir?

Birevim taksitli ev alma sisteminin sunmuş olduğu avantajlar şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Firma taksitle konut alma imkanı için faiz oranı belirlememektedir.
  • Kira yardımı gibi ek maliyetli uygulamalar bulunmamaktadır. Yani sadece satın almak istediğiniz konutun gerçek değerini ödemeniz gerekmektedir.
  • Türkiye’nin herhangi bir yerinden konut satın alınabilmektedir.
  • Taksitli ev almak isteyenlerin tercih edebileceği diğer seçeneklerin tamamında ek maliyet bulunmaktadır. Bu açıdan Birevim firmasının sunmuş olduğu taksitli ev imkanı evinizi en ucuza mal etmenizi sağlayacaktır.
  • Kişi, ödeyebileceği taksit tutarını kendisi belirlemektedir.

Birevim Taksitle Ev Alma Başvurusu Nasıl Yapılır?

Birevim taksitli ev alma imkanı başvurusu için firmayla irtibat kurmanız gerekmektedir. Firmanın Türkiye’nin pek çok yerinde şubesi bulunmaktadır. En yakın şubeyi öğrenmek için resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Başvuru için tercih edebileceğiniz bir diğer yöntem firma ile telefonla iletişim kurmaktadır. Birevim firmasının iletişim numarası şu şekilde belirlenmiştir:

  • 444 23 53

Birevim firması resmi internet sitesi ana sayfasında başvuru formu bulunmaktadır. Bu formu doldurmanız halinde firma yetkilileri de tarafınızla iletişime geçebilmektedir. Gerekli prosedür izlendikten sonra taksitle ev sahibi olmak için çalışmalarınız başlatılmaktadır. 400 TL gibi çok düşük meblağlardan başlayan taksit imkanları sunulmaktadır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

one × five =