2019 Banyo Modelleri

2019 yılında da banyoya dair en iyi modeller karşımıza çıkmaktadır. Bütün günün yorgunluğunun ve stresinin atıldığı banyoların genel olarak dekorasyon açısından rahatlatıcı olması istenir. Özellikle gün boyunca banyoyu sıklıkla kullanılan kişiler için dekorasyon konusu daha büyük bir önem kazanmaktadır. 2019 banyo modelleri arasında ise, en çok tercih edilen ve yükselişe geçen seçenekler şu şekilde sıralanıyor:

birevim peşinatsız ev

Country Banyo Modelleri

Country modası yıllar sonra geri dönmüş durumdadır. Artık banyolarda da country tarzını en detaylı bir şekilde görebilmekteyiz. Tercihini daha çok farklı ve özgün tarazlardan yana kullanmak isteyenlerin mutlaka incelemesi gereken bu modeller evlere daha farklı bir soluk katmaktadır. Özellikle bu tarzın çiçek desenleri ile dizayn edildiği modelleri biraz daha ön planda bulunuyor.

Vintage Banyo Modelleri

Banyodaki klasik görüntüden sıkılmış durumdaysanız, vintage tarz kurtarıcı durumunda olabilir. Özellikle nostalji düşkünüyseniz vintage stil bunun için doğru bir tercih olacaktır. Açık renklerin kullanımı sayesinde banyoyu biraz daha şık ve ferah bir ortam haline getirebilirsiniz. Üstelik eski eşyaları değerlendirmek içinde doğru bir adım olarak karşınıza çıkacaktır.

Modern Banyo Modelleri

Konu hakkında risk almak istemeyen ve en iyisini planlamak isteyenlerin araştırması gereken bu seçenek oldukça şık bir görüntü sunmasıyla biliniyor. Her dönemin modalarından biri haline gelen modern banyo modelleri daha rahat şartlar altında bir seçim yapmak isteyenler içinde idealdir. Bu yılın moda renkleri arasında ise daha iddialı renklerin bulunduğunu belirtmek gerekiyor. Banyoda en çok tercih edilen renklerin dışında mor, turuncu, mavinin parlak tonları bu yıl bir hayli rağbet görüyor.

Klasik Banyo Modelleri

Klasik banyo modellerinin modasıda uzun zaman boyunca geçmeyecek gibi gözüküyor. Geçmişin izlerini yansıtmanıza olanak sağlayacak bu stil, zengin işçilik detayları ile ortaya çıkar. Gösterişli detaylar ve aydınlatmalar tarzın öne çıkan ayırt edici unsurları arasında bulunur. Klasik banyo modellerinden birini düşünenlerin ise, evin diğer odaları arasında bir uyumun olmasına önem vermesi gerekir. Bu şekilde daha etkileyici bir görüntü ortaya çıkarken yüzde yüz uyum sağlanabilir.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Ahsen Kılıç Reply

    Banyo modelleri aslında kolay kolay yenilenmez ancak son bir kaç senedir yeni modeller türemeye başladı 🙂

  2. Sibel Kara Reply

    Yeni dizayn edilen banyo tasarımlarını bende çok seviyorum, bütçe ayırabildiğim zaman bende yaptırmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

8 − seven =