3. Havalimanı Konut Projeleri ve Fiyatları

Havalimanında çalışmakta olan personeller için 3. Havalimanı konut projeleri ile birçok kolaylık sağlanması hedeflenmekte. Havalimanına yakın bir konuma yapılan konut projeleri ile ulaşım kolaylığı sağlanıyor. 15 bin konutun hayata geçmesi ile 150 bin kişi için ideal ev sahibi olma fırsatı tanınmakta. Yeni yapılan havalimanına konut projeleri sadece 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. Bu sayede hem havalimanında çalışan personel hem de başka yerde çalışmakta olan ama bu bölgeden ev almak isteyen kişiler yararlanabiliyor.

birevim peşinatsız ev

İstanbul gibi büyük bir şehirde ulaşım zorluğu çekmek istemeyen, güvenli, site içi, konforlu ve aradığı tüm özelliklere sahip ev almak isteyen kişiler 3. havalimanında ev almak gibi bir olanaktan yararlanabilecektir. Ucuz konut projesi fiyatları ile düşük faiz ve uzun vadede ödeme seçenekleri sayesinde ev sahibi olabilecekler.

Peşinat olmadan, düşük faiz oranları ile İstanbul gibi büyük bir başkentte ev sahibi olabilmek oldukça kolay hale geldi. Birçok kişinin faydalanması için hayallerdeki gibi tasarlanan konutlar ev sahibi olmak isteyen kişiler için oldukça faydalı bir noktada yer alıyor.

BİREVİM olarak yıllardır hizmet etmekte olan kuruluş belirtilen özellikteki 3. Havalimanı konut projelerinde ev sahibi olmak isteyen kişiler için birbirinden farklı ve yararlı olanaklar sunmaktadır.

BİREVİM sayesinde Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi, Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi V2, Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi ve Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi aracılığı ile hayalinizdeki eve kavuşabilirsiniz. BİREVİM olarak hizmet etmekte olan kuruluş hiçbir peşinat ödemeden düşük faiz oranları, uzun vade ödeme seçenekleri, ev sahibi olacak kişilerin ödeme planını kendilerinin belirlemesi ve daha birçok avantaj ile yardımcı olmaktadır.

Merkez Şube

Adres: Küçükbakkalköy Mah. Merdivenköy Cad. No:2 Ataşehir / İstanbul

Telefon: 444 23 53

E-Posta: [email protected]

İstanbul ilinde 3. havalimanı konut projelerinden ev almak isteyen kişiler Tio Kemerburgaz, Merkez Zekeriyaköy ve Kaya City gibi daha birçok konut projelerinden faydalanabilir. Ev sahibi olmak isteyen kişiler hayalinde yer alan eve düşük bir faiz ile ulaşmak için yukarıda belirtilen şube ile iletişime geçebilir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

thirteen + 16 =