42. Cadde Konya’da Emlak Konut Güvencesiyle Ticari Hayat Canlanıyor

Konya’da yapımı devam eden dev ticari bölge projesinde cazip avantajlar en düşük konut kredisi sayesinde alabilmek mümkün olacak. Açık artırma usulü ihale yöntemiyle gerçekleşecek olan dükkan ve mağaza satışlarında, yatırımını ticari ünitelerden yana yapmak isteyenlere fırsatlar sunuluyor. Emlak Konut GYO güvencesiyle gerçekleşecek olan satışlarda cazip fiyatlar dikkat çekiyor. Açık artıra usulü ihaleye son katlım 12.05.2017 Cuma günü saat 17:00 olarak belirlendi. İhaleye katılacak olan ve başvuru yapmak isteyenler için başvuru tarihini kaçırmamaları gerekiyor.

birevim peşinatsız ev

Emlak Konut GYO Ticari Ünitelere İmza Atıyor

Anadolu’nun en büyük yerleşkelerinden biri olan Konya’da en prestijli projede yer alan ticari birimler satışa sunuluyor. Emlak Konut tarafından yapılacak olan 42. Cadde Konya Projesi kapsamında açık artırma yöntemiyle mağazalar ve dükkanlar satışa çıkarak ticari hayat Konya’da yeniden şekilleniyor. Emlak Konut GYO imzasıyla Konya Meram’da hayata geçirilecek olan dev ticari projede 42. Cadde dükkan ve mağazaların satışı açık artırmayla gerçekleşecek. Satış için son başvuru tarihi 14 Mayıs 2017 olacak. Dükkan ve mağazalar Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ iştirakiyle Emlak Konut GYO tarafından ihale yöntemiyle satışa sunuluyor.

İhaleye Katılım İçin Ne Yapılması Gerekiyor?

Ekonomik fiyatlarla ihaleye katılmak isteyenler Konya Meram’da bulunan Temaşehir Konya Satış Ofisi veya İstanbul Ataşehir’de bulunan Emlak Konut GYO Genel Müdürlüğü’nde bulunan görevlilerden ihale başvuru kitapçığı alınacak. İhale kitapçığında satışa sunulacak olan ticari bağımsız bölümler belirlenmiş olan Geçici Teminat Tutarı Vakıfbank Emlak Konut GYO kurum hesabına yatırılacak. Ticari ünitelere geçici teminat miktarını yatıran kişiler dekontlarıyla beraber geldiklerinde Temaşehir Konya Satış Ofisi veya Emlak Konut Genel Müdürlüğünden İhale Katılım Belgesi alacaklar. İhale Katılım belgesini almış olan kişiler 14.05.2017 Pazar günü sat 10:00’da başlayacak olan ihaleye katılabilecekler. Konya Meram’da bulunan Temaşehir Konya satış ofisinde gerçekleşecek olan İhalenin yapılacağı yerde saatinde hazır bulunmak gerekiyor. Yatırım için lokasyon olarak da dikkat çeken bölgede bulunan 42. Cadde Konya Projesi ticari hayatına burada devam etmek isteyenlere veya ticari alan alarak kira geliriyle kazanmak isteyenlere fırsat sunuyor. Konut kredisi faiz oranları düşüşte olduğu dönemde ister konut, ister ticari üniteler almak yatırımcılarına çok kazandırıyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

two × 4 =