48 Ay Vade İle Faizsiz Konut Almak İsteyenlere İşte Fırsat!

Akkuş Grup’un gerçekleştireceği konut projesi Beylikdüzü’nde yükseliyor. Banka kredisine uygun olan projede Yapıkredi ve İşbankası’yla yapılan anlaşmayla 48 ay sıfır faizle konut sahibi olunabilecek. Projede uygun metre kare fiyatlarıyla da cazip olan ve metrekare birim fiyatının 4200 TL’dan başlayacağı proje Avrupa Yakasının gülen yüzü Beylikdüzü’nde inşa edilecek. Butik proje olarak yükselecek konutlar en düşük konut kredisi oranıyla da uzun vadede banka kredisi kullanılabilecek. Örnek dairesinin yapım aşamasında olduğu daire bir ay içerisinde görücüye çıkacak.

birevim peşinatsız ev

Butik Konut Projesi Hayata Geçiyor

50 konutluk projede ortalama metrekare birim fiyatının Beylikdüzü’nde alınabilecek en uygun fiyatlardan oluşu yatırımcıları harekete geçirecek. Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, firma bünyesinde de vade seçenekleri olduğunu ancak banka kredisi kullanmak isteyenler için daha uzun vadeli olmasının talepleri artıracağını dile getiriyor. Uzun vadeli seçenekleriyle müşterilerin taleplerini karşılayacak olan bankalardan sıfır faizle konut kredisi kullanılabilecek. Konut almak isteyen müşteriler başvuru formlarına göre kısa vadede vade farkı olmadan ödeme yapmak istiyorlar. Abdülkadir Akkuş müşterilerin talepleri için böyle bir anlaşma yapıldığını dile getiriyor.

Butik Konutlar 2018’de Teslim Edilecek

Faizsiz 48 ay vadeyle satışı gerçekleşecek olan Alya Penta Projesindeki konutların 2018 yılında teslim edilmesi planlanıyor. Konut büyüklüklerinin 125-250 m2 arasında değişmesi geniş yaşam alanı isteyenlerinde yüzünü güldürecek. Büyük ve ferah dairelerin yapıldığı projede aileler için uygun olacağını ve hedeflerinin aileler olacağını belirten Abdülkadir Akkuş, daha önce yapılan projeleri gibi yeni projenin de az katlı butik yaşam keyfi sunacağını ifade ediyor. Projedeki kat sayısı en fazla 5 katlı binalardan oluşacak olan Alya Penta henüz yeni satışa sunulmasına rağmen konutların % 15’i satılmış durumda. Projede 550 bin TL dan başlayan fiyatlarla konut sahibi olunabilecek. Beylikdüzü Belediyesi’nin Yaşam Vadisi Parkı’na yakın konumda bulunan konutlar dikkat çeken lokasyona sahip. Konut kredisi faiz oranları düşük seviyelerde seyrederken uzun vadeli konut kredisi kullanarak da konut alınabiliyor. 3565 M2 alan üzerinde gerçekleşen A+ konut projesi ödeme imkanlarıyla olduğu kadar sosyal imkanlarıyla dikkat çekiyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

five × two =