Adana Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

“Adanalıyız, Allah’ın adamıyız” denilen Adana, mutfağı ve doğası ile dopdolu, birçok güzel evlerin olduğu bir şehirdir. Bir yatırım yapmak veya yaşamak için Adana’dan bir ev sahibi olabilirsiniz. Artık kredisiz ev almak çok kolay. Tek yapmanız gereken Birevim’i ziyaret etmek veya onları aramak. Bunun için Birevim’i internetten araştırabilir, iletişim bilgilerini ve bütün hizmetleri ile alakalı bilgilerini bulabilirsiniz. Adana’da yaşamak keyiflidir, fakat nerede yaşayacağınıza bağlı. Dolayısıyla bunun için güzel bir araştırma yapmanız gerekir. Özellikle doğu bölgelerinde ev almak için araştırma şarttır. Her ne kadar kredisiz ve kefilsiz ev alabilecek olsanız bile, araştırmadan kesinlikle ev alışverişi yapmayın.

birevim peşinatsız ev

Taksitli Ev Al, Geleceğine Sahip Çık

Birevim’in en büyük avantajı, taksitli ev alabilmektir. Birevim sayesinde bankaya başvurmanıza gerek kalmıyor. Tek yapmanız gereken Birevim ile iletişim kurmak ve sonrasında onları ziyaret etmek. Önce size, size uygun olabilecek ev seçenekleri sunulur, sonra evinizi bulduğunuzda size uygun ödeme planları çıkarılır. Adana taksitli ev alma planları artık eskisinden çok daha kolaydır. Bu şekilde hem başka herhangi bir yere borçlanmadan ev sahibi olabilirsiniz. Adana’da genel anlamda yatırım amaçlı ev alabilirsiniz. Şu anki emlak piyasasında yatırım amaçlı alacağınız evin kirası aşağı yukarı 1500 lira ile 2000 lira arasında olacaktır. Bu sebeple en az bir asgari ücret kadar bir geliriniz oluyor.

Kredisiz Nasıl Ev Sahibi Olunur?

Kredisiz ev almak gerçekten mümkün mü diye birçok kişi sorabilir. Sonuçta bugüne kadar herkes bankadan kredi alarak ev sahibi olabildi veya krediyi ödeyemeyince, ev sahibi olamadan evlerine el konuldu. Artık bankaya gerek yok, Birevim ile kredisiz ve kefilsiz ev sahibi olabiliyorsunuz. Eğer geliriniz belli değilse veya farklı konular söz konusu ise, kefil istenebilir, fakat banka kadar zor bir prosedür olmamaktadır. Adana kredisiz ev alma ile kendinize ait bir eviniz olacaktır. Birevim ile ev sahibi olmak kolay. Evinizi dayayıp döşemek daha zor olacaktır ama eğlenceli olacaktır. Sonuçta istediğiniz gibi evinizi tasarlayacaksınız. Eğer kiraya vermeyi düşünüyorsanız, evin temiz kalması yeterli olacaktır.

Adana’da Bir Geleceğiniz Olsun

Bazıları evim bile yok, keşke kendime ait bir evim olsa diye düşünüyor olabilir. Hatta Birevim’i bilmeyenler, hayatım boyunca evim olmadı, hep kirada yaşıyorum diyebilir. Kimsenin haberi yok ki Birevim’de kredisiz ve kefilsiz ev sahibi olabileceğinden. Kredisiz taksitli ev alma artık herkes için çok kolay ve isteyen herkes artık bir ev sahibi olabilir. Mal mülk çok önemli değil diye görülür, fakat çocuklarınıza veya geleceğinize bir şey bırakmak isterseniz, size ait bir evinizin olması çok önemlidir. Bu yüzden geç kalmadan Birevim’e başvurun, bir ev almak istediğinizi söyleyin, kendinize uygun bir ev bulun, size uygun ödeme planını seçin, bir günde ev sahibi olun.

birevim
Paylaş

7 Comments

    1. admin Reply

      Merhaba Başak Hanım,
      Ev teslimat süresi dahil olduğunuz kura grubuna bağlı olarak değişir. Ayrıntılı bilgi için en yakın Birevim şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

sixteen − seven =