Aksaray Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Aksaray’da yaşayanlar için kredisiz ev alma fırsatını sunmaktayız. Dönem dönem firmamızın kampanyalarını takip ederek çok daha uygun fiyatlar ile ev sahibi olunabilmektedir. Web sitemiz üzerinden kampanyalarımızın ve indirimlerimizin takip edilebilmesi mümkün olmaktadır. Bütçeniz doğrultusunda kendinize uygun ödeme seçenekleri ile tasarruf sistemlerimize dahil olabilirsiniz. Düşük taksit tutarları ile kira öder gibi hayallerinizdeki evin aylık taksitlerinin ödemesini yapabilmektesiniz. Düşük taksitler ile vade farksız, faizsiz ve peşinatsız şekilde sizi ev sahibi yapmaktayız.

birevim peşinatsız ev

Ödeme Güçlüğü Çekmeden Aksaray’dan Ev Alın

Aksaray’da evi olmayan kimsenin kalmamasını amaçlamamızın yanı sıra, Aksaray’da taksitle ev sahibi olmak isteyenlerin bu süreçte zorlanmamalarını da istemekteyiz. Bu sebeple ödeme planlarını kendilerinin hazırlamasını sağlamaktayız. Taksit tutarları, vade, ödeme günü gibi birçok kriteri ev sahibi olmak amacı ile bize başvuran müşterilerimizin belirlemesini sağlamaktayız. Vade farkı ve ek ücretler almayarak müşterilerimizin bu süreçte herhangi bir zarara uğramalarını engellemekteyiz. Ayrıca bir gün ödeme güçlüğü çekerlerse yaşayabileceklerinden korkmalarına da gerek olmamaktadır. Çünkü ödeme güçlüğü çekilmesi halinde, taksitlerin dondurulabilmesine olanak tanımaktayız. Taksitleri ödeyemeyecek kadar maddi açıdan zor duruma düşmeniz durumunda ise; öncesinde ödediğiniz paranın tamamını alarak sisteminden çıkabilmeniz mümkündür.

Peşinatsız ve Güvenilir Ev Alma Fırsatı

Birevim olarak bütçenize göre tercih edebileceğiniz tasarruf yöntemleri sunmaktayız. Tasarruf yöntemlerimiz arasından size en uygun olduğun düşündüğünüzü tercih ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tasarruf yöntemleri ise şöyledir:

  • Sıra tespitli tasarruf yöntemi: Vade ve taksit tutarı bakımından aynı şartları tercih ettiğiniz diğer müşterilerimiz ile aynı gruba dahil olmaktasınız. Ardından noter huzurunda yapılacak olan çekiliş ile herkesin hangi tarihte ev alabileceği belirlenmektedir. Her gruptaki bir kişi evinin tapusunu almaktadır.
  • Sıra tespitli tasarruf yöntemi V2: 480 kişiye kadar çıkabilen gruplara dahil olarak noter huzurunda yapılan çekiliş sonucuna göre evinizi teslim alacağınız tarih belirlenmektedir. Sıra tespitli tasarruf yönteminin ikinci versiyonu, Türkiye’de ilk olarak Birevim tarafından uygulanmaya başlanmıştır.
  • Serbest planlı tasarruf yöntemi: Ödeme planınızın her detayını kendinizin belirlediği ve peşinatsız ev alma seçeneğinizin bulunduğu bir tasarruf yöntemidir. Evinizi ne zaman teslim alacağınız en başından beri bellidir.
  • Konuta değer endeksli yöntemi: Konutunuzun değerinin korunabilmesi için Merkez Bankası’nın açıkladığı endeks değeri kapsamında konutunuzun değerinin korunmasını ve artmasını sağlamaktayız.

İstediğiniz Her An Ev Alımı İçin Detaylı Bilgi Talep Edin

Müşteri memnuniyetini her konunun önünde tutan bir firma olarak faizsiz ev alma seçeneği ile istediğiniz her an Aksaray’dan ev alabilmenizi sağlamakta ve bu süreci nasıl yönetmeniz gerektiği ile ilgili sorularınızı cevaplamaktayız. Aksaray’daki şubemizi ziyaret edip emlak ve finans danışmanlarımızla konuşabilirsiniz. Ayrıca telefon numaramız üzerinden iletişime geçerek detaylı bilgi isteyebilirsiniz. Her sorunuzu cevaplandırmakta ve istediğiniz her an ev alabilmenizi kolaylaştırmaktayız.

birevim
Paylaş

3 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

7 − six =