Amasya Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Amasya’da kredisiz ev satın alabilmeniz için size sıra tespitli, serbest planlı ve konuta değer endeksli tasarruf yöntemlerimizi seçenek olarak sunmaktayız. Peşinat veya ara ödeme zorunluluğu bulunmadan, faizsiz ve düşük taksit tutarları ile ev sahibi olmak için ödemelerinizi yapabilmektesiniz. Web sitemiz, telefon numaramız ve Amasya’daki şubemiz aracılığı ile bizimle iletişime geçerek Birevim’in tasarruf sistemleri hakkında detaylı bilgi alabilmeniz mümkün olmaktadır. Emlak finans danışmanlarımız size ihtiyaç duyduğunuz bilgiyi sunmakta ve kabul etmeniz durumunda seçtiğiniz tasarruf planına dahil olmanızı sağlamaktadır. Kendi evi olanlar yatırım amaçlı, kirada oturanlar yaşayabilmek için Birevim aracılığı ile hayallerindeki evi satın alabilmektedirler.

birevim peşinatsız ev

Faiz Yükü Altına Girmeden Ev Sahibi Olun

Faiz ile ev alabilmek için gerekli olan para bulunduğunda, evin tutarı kadar faiz ödemesi yapılması gerekebilmektedir. Böyle durumlarda satın alınan evin herhangi bir ihtiyacının karşılanabileceği bir miktar ile faiz ödemesi yapılmak zorunda kalınabilmektedir. Ancak bütçe dostu bir firma olarak sadece evinizin ekspertiz değerinin ödemesini yapabilmeniz için faizsiz ev alma fırsatı sunmaktayız. Tasarruf sistemine katılabilmek için ödenmesi gereken hizmet bedeli haricinde herhangi bir ek masraf talep etmemekteyiz. Vade farkı uygulamamız bulunmamaktadır. Tasarruf sistemine dahil olurken hazırlanan ödeme planındaki tutar sonradan herhangi bir neden ile değişmemektedir.

Peşinat Ödemeye Gerek Olmadan Ev Satın Alın

Ev satın almak isteyenlerin önüne çıkabilecek engellerden biri de peşinat olmaktadır. Birçok kişi peşinatı denkleştiremediği için istediği evi satın almak için gerekli aksiyonları alamayabilmektedir. Banka kredisi alınması durumunda, peşinat ödeme zorunluluğu olmaktadır. Kredi tutarının %20’si oranında peşinat ödemesi yapılması gerekmektedir. Ancak Birevim olarak müşterilerimizin zorunda kalmak yerine seçimleri doğrultusunda ilerlemelerini istediğimiz için peşinat ödemesini zorunlu tutmamaktayız. Peşinatsız ev sahibi olmak için bizimle iletişime geçen müşterilerimiz toplu para ödemesi yapmalarına gerek olmadan sadece belirledikleri taksit tutarını aydan aya ödemeye başlayarak istedikleri evin tapusunu üzerlerine alabilmektedirler. Peşinat istemediğimiz gibi ödemelere başlandıktan sonra ara ödeme de talep etmemekteyiz. Ancak isteğe bağlı olarak peşinat ve ara ödeme yapabilme seçeneğimiz de mevcuttur.

Düşük Tutarlarda Taksit Ödemesi Yaparak Evinizi Alın

Aylık kira öder gibi düşük tutarlarda ödeme yaparak hayallerinizdeki evi alabilmeniz mümkün olmaktadır. Ödeyeceğiniz taksit tutarını bütçeniz doğrultusunda kendiniz belirleyebilmektesiniz. Birevim olarak taksitle ev almak konusunda sizi sınırlandırmamaktayız ve aylık gelirinizden kenara ayıracağınız tasarrufunuz ile yatırım yapabilmenizi sağlamaktayız. Her gelir grubundan bireyin ev alabilmesi için uygun taksit koşullarını sağlamaktayız. Maddi durumunuza ve ödemeleri nasıl yapabileceğinize göre değişmekle beraber firmamızın sunduğu tasarruf yöntem seçenekleri içerisinden kendinize en uygununu seçmeniz gerekmektedir. Emlak finans danışmanlarımız ile iletişime geçerek aylık gelirinize ve harcamalarınıza göre tercih etmeniz gereken taksit tutarını belirlemek için yardım alabilirsiniz.

birevim
Paylaş

2 Comments

  1. Furkan Çetin Reply

    Kredi derdiyle uğraşmadan ev sahibi olabilmek çok iyi ama başvuru süreci teslim süresini beklemek biraz zor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

five × 2 =