Ankara Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Ankara’da peşinatsız ev satın almak isteyen müşterilerimizin Ankara’daki ofisimize gelerek emlak finans danışmanlarımıza istedikleri soruyu iletebilmeleri mümkündür. Hayal ettiğiniz evi kendi oluşturduğunuz ödeme planları ile satın alabilmenizi sağlamaktayız.

birevim peşinatsız ev

Birevim İle Tasarruflarınızın Güvencesi Sağlansın

Birevim olarak uzun yıllardır tasarruf şirketi olarak varlığımızı sürdürebilmemizin en önemli sebeplerinden biri; müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım içerisinde olmamızdır. 30 yıldan uzun süredir müşterilerimizin güvenli bir şekilde ev sahibi olabilmelerini sağlamaktayız. Müşterilerimizin haklarını korumayı amaçlamakta ve buna göre hareket etmekteyiz. Müşterilerimizin tasarruflarını amacı dışında bir sebep ile kullanmayacağımızı garanti etmekteyiz. Birevim sistemine dahil olup taksitli ev satın alacak olan müşterilerimiz ile sözleşme yapmaktayız ve bu sözleşmede tasarruf yapan kişinin bütün hakları detaylı bir şekilde bulunmaktadır. Yapılan sözleşme ile beraber müşterilerimizin Birevim sistemine dahil oldukları süre için haklarını güvence altına almaktayız.

Ankara’dan Birevim İle Kolay Ev Alma Yöntemleri

Her bütçeden kişinin ev alabilmesini amaçladığımız için 4 farklı tasarruf yöntemi seçeneği sunmaktayız. Bu yöntemler ile ilgili detaylı bilginin emlak finans danışmanlarımızdan edinilebilmesi mümkün olmaktadır. Faizsiz ev alma yöntemlerimiz ise aşağıdaki gibidir:

  • Sıra tespitli tasarruf yöntemi: Ödeme planınızı, vadenizi ve ödeme planınız ile ilgili diğer bütün detayları kendiniz belirleyebilmektesiniz. Ancak ödeme planınıza göre sizinkiyle benzer planlar oluşturmuş olan kişiler ile aynı gruba dahil olmanızı sağlamaktayız. Noter huzurunda yapılan çekilişe göre grup üyelerinin her biri bir sıra numarası elde etmektedir ve bu sıra numarasına göre gruptaki kişiler ay birine ev almaktadırlar.
  • Sıra tespitli tasarruf yöntemi V2: 480 kadar kişinin bulunduğu bir gruba dahil olabilirsiniz ve sonrasında noter huzurunda çekilişin yapılması sonrası hangi tarihte evinizin tapusunu alabileceğiniz belli olmaktadır.
  • Serbest planlı tasarruf yöntemi: Aylık gelir gider dengenize göre ödeyebileceğiniz taksit tutarını ve vadeyi kendiniz belirleyebilmektesiniz. Tasarruf şirketimizin diğer müşterilerinden bağımsız olarak dahil olunabilecek bir plandır.
  • Konuta değer endeksli yöntemi: Büyüyen tasarruf planı olarak da isimlendirilmektedir. Merkez Bankası’nın her ay yayınladığı konut fiyat endeksi kapsamında konutunuzun değeri korunmakta ve güncellenerek ödeme yapılan süreç içerisinde artabilmektedir.

Banka Kredisi İle Uğraşmadan Ev Sahibi Olun

Bankalar konut kredisi vererek ev satın alabilmenize olanak tanımaktadırlar. Ancak bankaların alınan kredilere faiz uygulamaları, hayat sigortası ve kredi tahsis ücreti gibi ek masraflar alması, kefil ve ipotek talep etmesi, kredi notunun yüksek olmasını istemesi gibi zorlayıcı birçok konu bulunmaktadır. Dolayısı ile banka kredisi ile ev satın almak birçok kişi için dezavantajlı olabilmektedir. Ancak Birevim olarak bankaların dezavantajlarını avantaja çevirebilecek hizmet seçeneklerine sahip olmaktayız. Kredisiz ev satın almak için bizimle iletişime geçerek ek masraf ve faiz ödemesi yapmadan, kefil ya da ipotek sunulmadan, kredi botu düşük olsa dahi ev satın alınabilmektedir.

birevim
Paylaş

3 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

9 − one =