Antalya Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Antalya’da bulunan ofisimizde taksitle ev almak isteyen müşterilerimizi her daim ağırlayabilmekteyiz. Peşinat, ara ödeme talep etmeden kendi bütçelerine göre belirledikleri taksit tutarları ile ödeme yapmalarını sağlamaktayız. Üstelik daha önceden belirlediği taksit tutarını ödemekte zorlanan müşterilerimizin taksit tutarlarında değişiklik yapabilmelerine de imkan tanımaktayız. Taksit tutarlarını düşürebilme ya da yükseltebilme, evlerinin değerini yükseltebilme veya düşürebilme gibi fırsatları bulunmaktadır. Sıkıntılı günler geçirdiklerinde de ödeyemedikleri taksitleri cezasız atlatabilmeleri mümkün olmaktadır. Evinizi ucuza mal etmenizin yanı sıra 480 aya kadar vade ile taksit ödemelerinizi yapabilmektesiniz. Birevim ile ev sahibi olmaya karar veren müşterilerimiz evlerinin borçlarını tahmin ettiklerinden çok daha erken bitirebilmektedirler. Bu sayede evlerine daha kısa süre içerisinde taşınabilmektedirler.

birevim peşinatsız ev

Hem Antalya’dan Hem Türkiye’nin İstenen Yerinden Güvenilir Ev Alma Fırsatı

Antalya’daki müşterilerimize hem Antalya’dan hem de Türkiye’nin herhangi bir yerinden ev alma fırsatı sunmaktayız. 30 yıldan daha uzun süredir hizmet veren bir firma olarak geçmişte ev sahibi yaptığımız insanların süreç içerisindeki memnuniyetlerine web sitemizden ulaşabilmeniz mümkündür. Peşinatsız ev alma seçeneği ile hayallerindeki eve kavuşan müşterilerimiz her geçen gün daha da fazla artmaya devam etmektedir. Günden güne genişleyen müşteri kitlemiz ile beraber size güvenilir hizmet vermek için çalışmaktayız. Her bütçeden müşterimizin zorlanmadan ev sahibi olabilmesi için farklı tasarruf yöntemleri ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

%100 Müşteri Memnuniyeti İle Masrafsız Ev Alma Süreci

Birevim olarak hizmet şartlarımızı müşterilerimizin memnun olacağı şekilde düzenleyebilmeyi amaçlamaktayız. Her müşterimizin kendisini ayrıcalıklı hissetmesini ve aldığı hizmetten memnun kalmasını istemekteyiz. Aynı zamanda masrafsız, peşinatsız ve faizsiz ev alma hizmetimiz ile bütçe dostu bir hizmet politikası izlemekteyiz. Müşterilerimizden tek seferlik alacağımız hizmet bedeli haricinde herhangi bir ek masraf talep etmemekteyiz. Faiz uygulamamız olmadığı için satın alacağınız evin ücreti kadar tutarı vade farkı olmadan ödeyebilmektesiniz. Bu sayede banka kredisini geri öder gibi değil, kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Ödeme koşullarının da daha kolay olabilmesi için peşinat veya ara ödeme talep etmeden hizmet vermekteyiz.

Durumunuza Göre Ev Alma Şartlarında Esneklik

Birevim olarak her daim önce sizi dinlemekte ve sizin ihtiyaçlarınız, istekleriniz doğrultusunda bir yol haritası çizmekteyiz. Bütçenize, aylık tasarruf olarak kenara ayırabileceğiniz tutara göre taksit miktarlarınızı ve ödeme planınızı ayarlamaktayız. Bizim için önemli olan; zorluk çekmeden istediğiniz eve sahip olabilmenizdir. Bu nedenle ödeme güçlüğü çekmeniz, taksitleri aksatmanız durumunda; gecikme faizi uygulamak yerine, taksitleri ödeyebilecek maddi güce tekrar ulaşana kadar taksitleri erteleyebilmekteyiz. Bu süreçte herhangi bir kaybınız olmamaktadır. Aynı zamanda eğer taksit ödemelerine devam edemeyeceğinizi düşünüyorsanız; bize durumu bildirerek yaptığınız ödemelerin tamamını geri alabilmektesiniz. Kredisiz ev alma hizmetimiz ile mevcut şartlarınız doğrultusunda avantajlı hizmet alabilmektesiniz.

birevim
Paylaş

3 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

5 + 17 =