Ardahan Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Ardahan’da faizsiz ev almak isteyenler Birevim şubesine giderek ya da telefon ile firmamıza ulaşarak istedikleri evi satın almak için gerekli işlemleri başlatabilmektedirler. Yüksek taksitler, vade farkı, faiz, peşinat, ara ödeme talep etmeden istediğiniz evi satın alabilmeniz için gerekli olan tutarı kolaylıkla ödeyebilmenizi sağlamaktayız. Banka kredisi veya şahıslar ile muhatap olmanıza gerek olmadan ödemeleri Birevim hesaplarına yaparak mümkün olan en ekonomik şekilde istediğiniz eve sahip olabilirsiniz. Üstelik bazı dönemlerde yaptığımız kampanyalardan yararlanarak avantajlı Birevim sistemlerini daha da avantajlı hale getirebilirsiniz. Kredi faiz yükü altına girmeden ev sahibi olabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

birevim peşinatsız ev

Birevim İle Avantajlı Ev Sahibi Olun

Birevim olarak tasarruf şirketlerinin öncülerinden biri olmaktayız ve müşterilerimize peşinat zorunluluğu olmadan istedikleri evi satın alma fırsatı sunmaktayız. Peşinatsız ev satın almak isteyen müşterilerimiz ayrıca faiz, ara ödeme, vade farkı ya da ek maliyet ödemeleri yapmadan da ev sahibi olabilmektedirler. Sadece alacağınız evin değerini ödediğiniz Birevim’de diğer taksitli ev alma yöntemlerine göre daha ucuz şekilde hayallerinizdeki eve kavuşabilirsiniz. Ardahan’daki şubemiz ile iletişime geçerek ister Ardahan’daki ister Türkiye’nin herhangi bir yerindeki bir ev için sisteme sahil olabilmektesiniz. Uzun vade seçenekleri ve düşük taksit tutarları ile her müşterimizin bütçesine göre ayarlama yaparak ödemelerini tamamlamasını amaçlamaktayız. 60, 80, 120, 180, 240, 360, 480 kişilik tasarruf programlarımız ile geniş taksit seçenekleri sunmaktayız.

Bütçenize Uygun Tasarruf Yöntemleri İle Ev Satın Alın

Her müşterimizin bütçesine uygun tasarruf yöntemleri ile maddi açıdan zorluk yaşamadan istediği evi satın alabilmesini istemekteyiz. Sıra tespitli tasarruf yöntemi ile ev sahibi olmak isteyen müşterilerimizi ödeme planları örtüşen diğer müşterilerimiz ile aynı grupta buluşturmaktayız. Ardından noter huzurunda çekilen çekiliş ile her müşterimizin evinin tapusunu alacağı tarihi belirlemekteyiz. Serbest planlı tasarruf yöntemimiz ise müşterilerimizin ödeme planlarını özgürce hazırlayabildikleri yöntem olmaktadır. Belirlenen ödeme planına göre evin tapusunun alınacağı tarih de serbest planlı tasarruf yönteminde önceden bilinmektedir. Konuta değer endeksli tasarruf yöntemini bu süreçte evin değerini korumak isteyen müşterilerimize sunmaktayız. Taksitle ev almak isteyen Birevim müşterileri kendi şartları ile en çok uyuşan tasarruf yöntemini seçmelidir.

İstediğiniz Eve Birevim’e Güvenerek Sahip Olun

30 yıldan daha uzun süredir sektörde varlık gösteren ve binlerce kişinin istediği eve sahip olmasını sağlayan firmamız; güvenilirliğini kanıtlamış olan bir firma olarak popülerliğini her geçen gün daha da arttırmaktadır. Ev sahibi olma hayalinizi gerçekleştirmek için kredisiz ev alma fırsatı sunmaktayız. Türkiye sınırları içerisinde istediğiniz her ev için bizimle iletişime geçerek bütçenize uygun bir tasarruf sistemine dahil olabilirsiniz. Ardahan sınırları içerisindeki ev tercihleriniz için Ardahan şubemizdeki emlak finans danışmanlarımız ile görüşerek hayalinizdeki eve sahip olabilmek için bir adım atabilirsiniz.

birevim
Paylaş

3 Comments

  1. Ramazan Işık Reply

    Kredisiz ev sahibi oluyorsun ve taksitlerini kira öder gibi cüzi rakamlarla hallediyorsun bundan daha güzel ne var 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

3 × 1 =