Aydın Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Peşinatsız ev Aydın olanakları sunmakta olan firmamız sayesinde kredi kullanmadan ev sahibi olmak mümkündür. Tasarruf sistemlerimiz üzerinden kredi ödemeden ev sahibi olmak isteyenlerin ortak olarak buluştukları bir platform ile finansman destekleri sunulmaktadır.

birevim peşinatsız ev

Firmamız tarafından sunulmakta olan finansmanlar için herhangi bir peşinat talep edilmemekte olup yalnızca başvuru esnasında alınan hizmet bedeli ile işlemler başlatılmaktadır.

Aydın ilinde ve çevresinde ev almak isteyenlerin banka işlemlerine alternatif olarak faiz uygulamaları yapılmadan ev alma fırsatı sunulmakta olup bu finansmanların geri ödemeleri planlanırken de kişiye özel olarak planlama yapılmaktadır.

Bir Evim ile Kolayca Ev Sahibi Olun

Bir Evim sistemlerimiz üzerinde kolay bir şekilde ev sahibi olmak için şubelerimize giderek doğrudan başvuruda bulunulabilir. 18 yaşından büyük olan herkes için başvuru olanağı bulunmakla beraber başvuru esnasında gerekli incelemeler yapılarak finansman onayı verilmektedir.

Ev sahibi olmak isteyenler için herhangi bir ek ödemeye maruz kalmadan işlem hizmeti almaları mümkün olmakta bunun yanı sıra ara ödeme gibi normal taksitler dışında ekstra bir ödeme de bulunmamaktadır.

Firmamız ile peşinatsız ev alma Aydın seçeneklerinden yararlanmak için herhangi bir kefil ya da ipotek şartı bulunmamaktadır. Yalnızca başvuru esnasında gelir durumunun beyan edilmesi sonrasında incelemeler yapılmaktadır.

Peşinat Ödemeden Taksitle Ev Almak Artık Mümkün

Ev alırken en çok zorlanılan konu peşinat ödemeleridir. Bir Evim üzerinden yapılan işlemlerde herhangi bir peşinat ödemesine gerek kalmadan taksitle ev sahibi olmak mümkün olmakta ve ödemeler de farklı vade seçenekleri ile uygulanabilmektedir.

Kredisiz ev alma Aydın olanakları içerisinde tasarruf planlamaları kişilere göre değişkenlik göstermektedir. Bu planlamalar dahilinde kişilerin gelir durumları incelenmekte olup her gelir düzeyine uygun bir planlama yapıldığı bilinmektedir.

Peşinat ödemeden ev sahibi olmak mümkün olduğu gibi aynı zamanda Bir Evim üzerinden faiz uygulaması yapılmadan da ana para üzerinden finansman sağlanması, tasarruf sistemleri üzerinden kolaylıkla yürütülebilmektedir.

Müşterilerimizin vade aralıkları kısa süreli ya da uzun süreli olarak belirlemeleri de kendi inisiyatiflerine bağlı olarak belirlenmektedir. Vadenin uzun süreli olması, finansman sağlanma sürecini de değiştirebilmektedir.

Kredi Kullanmadan Ev Satın Alma

Kredi kullanmadan ev sahibi olmak isteyen kişilerin Bir Evim sistemleri üzerinden kayıt oluşturmaları dahilinde ilk kura sistemi üzerinden finansman sağlanması mümkün olmaktadır. Her kura sürecinde farklı bir grup ile tasarruf ödemeleri sağlanmaktadır.

Peşinatsız ve faizsiz olarak ev sahibi olmak isteyen müşterilerimizin vade seçenekleri üzerinden kısa süreli ya da uzun süreli olarak finansman alma dönemleri değişkenli göstermektedir. Uzun vadeli ödemelerde daha fazla katılımcı olduğu için kurada daha geç sıra gelebilmektedir.

Peşinatsız ev almak Aydın seçenekleri içerisinde avantajlı fırsatlar ile müşterilerimize hizmet verilirken aynı zamanda satın alınana ürünlere satılamaz ibaresi koyularak gerekli güvenceler de sağlanmış olmaktadır.  

birevim
Paylaş

3 Comments

  1. Serpil Demir Reply

    Aydında yengem oturuyor ve onlarda birevimle ev sahibi olmuşlardı, hala ödüyorlar taksitlerini çok memnunlar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

eighteen + seven =