Balıkesir Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Peşinatsız ev Balıkesir olanakları içerisinde sunmuş olduğumuz fırsatlar dahilinde herhangi bir ödeme yapmadan taksitli bir biçimde ev sahibi olmak mümkün olurken aynı zamanda ödeme planlamaları da müşterilerimizin gelir durumlarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

birevim peşinatsız ev

Balıkesir bölgesinden ya da çevre ilçelerden ev almak isteyip de banka kredisi faiz oranları nedeniyle ev alamayanların öncelikli olarak kurumumuz bünyesine gelerek gerekli işlemler için başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Başvuru süreçleri içerisinde herhangi bir ipotek ya da kefil aranmaksızın satın alınan ev ya da araç üzerine satılamaz şerhi koyularak güven sağlanmakta ve bu şekilde sistem üzerinden kura ile finansman sağlanma zamanları belirlenmektedir.

Balıkesir Faizsiz Ev Alma Olanakları

Ev almak isterken faiz ödemeleri nedeniyle yüklü miktarda geri ödeme planlamaları oluşturan banka işlemlerine karşı kurumumuz tarafından oluşturulan tasarruf sistemi üzerinden herhangi bir faiz oranı ya da katkı payı uygulamadan ev almak mümkün olmaktadır.

Peşinatsız ev alma Balıkesir hizmetlerimiz kapsamında aylık olarak ödenecek tutarlar belirlendikten sonra bu tutarlar üzerinden bir tasarruf fonu oluşturulmakta ve fona katkı sağlayan kişilere sırasıyla istedikleri miktarlarda finansman verilebilmektedir.

Finansman tutarları ile taksit tutarları birbirileri ile ilişkili olarak belirlenmekte olup bu tutarların farklı vade sayıları ile geri ödenmesi mümkün olmaktadır. Yalnızca sisteme kayıt oluşturulurken bir katkı bedeli sunulmakta olup bunun dışında herhangi bir ödeme işlemi yapılmamaktadır.

Peşinat Ödemeden Ev Finansmanı Sağlayan Sistem

Bir Evim sistemimiz üzerinden müşterilerimize ev ya da araba almak için yapılan başvurular esnasında herhangi bir peşinat alınmadan belirlenen tutarlarda finansman sağlanabilmektedir. Fakat bu tutar belirlenirken öncelikli olarak gelir beyanı üzerinden sınırlama oluşturulmaktadır.

Kredisiz ev alma Balıkesir olanaklarını araştırmakta olan kişiler için sunduğumuz bu fırsatlar sayesinde yeterli miktarda peşinat ödeme olanağı olmayan müşterilerimizin de kendi evlerine sahip olmalarının yolu açılmış olmaktadır.

Ev finansmanı sağlanırken aynı zamanda herhangi bir faiz uygulaması yapılmadığı gibi farklı tanımlar altında da para talep edilmemekte olup ara ödeme gibi müşterilerimizi zorlayan ödeme durumları da oluşturulmamaktadır.

Ev Almak İsteyenlere Kredisiz Çözüm

Ev almak isteyen fakat kredi kullanımını reddeden kişiler için sunmuş olduğumuz olanaklar kapsamında öncelikli olarak bir finansman tutar belirlemesi yapılmaktadır. Bu tutarlar belirlenirken aynı zamanda ne şekilde bir ödeme planı oluşturulacağı da belirlenmekte olup müşterilerimizin gelir durumlarına uygun taksitlendirmeler yapılmaktadır.

Kurumumuz tarafından tasarruf sistemi olarak bilinen sistem üzerinden taksit ödemelerinin yatırıldığı süreler ve taksit miktarları göz önünde bulundurularak farklı zaman dilimlerinde ev almak mümkün olmaktadır.

Peşinatsız ev almak Balıkesir ve çevre ilçeleri için de sunulmakta olan bir faizsiz sistem olmasının yanı sıra aynı zamanda müşterilerimizin daha kolay yollardan da yatırım yapmalarına olanak sunduğu için tercih sebebi olmaya devam etmektedir.

birevim
Paylaş

3 Comments

  1. Rukiye Aydın Reply

    Çok güzel evler var gerçekten ve bunlara sahip olabilmek faizle çok zor, faizsiz sistemler çok iyi oluyor bu süreçte

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

four × four =