Banka Kredisi İle Ev Almak İsteyenlere Faizsiz Geri Ödeme Planı

İnsanlar her zaman hayallerindeki evi almak isterler. Bu yüzden çalışarak seneler boyunca para biriktirip ev için peşinat sağlıyorlar. Bankalardan çekilecek olan konut kredisi sayesinde de o hayallerin kurulduğu ev satın alınmış olur. Emlak gayrimenkul satıcıların bankalar ile yaptıkları anlaşmalar gereğince artık ev almak daha kolay bir hale geliyor. Ülkemizdeki konut piyasasındaki düşüşü de yükseltmek amacıyla faiz oranları epey bir azaltılmış ve artık ev alırken bankaya eskiden olduğu gibi yüklü faizler ödemek zorunda kalmazsınız.

birevim peşinatsız ev

Konut piyasasının yeniden yükseltilmesi ve insanların hayallerini kurduğu o konforlu evi onlara verebilmek amacıyla inşaat şirketleri kampanyalar oluşturuyor. Yapılan bu toplu konut projelerinde ev sahibi olmak isterseniz öncelikle inşaat firması ile iletişime geçiyorsunuz. Bu inşaat firması ülke içindeki bazı bankalar ile anlaşma halinde olduğundan dolayı sizlere gerekli kredi için yardımcı oluyorlar. Anlaşmalı bankalardan çekeceğiniz krediler bu proje kapsamında daha düşük faiz oranlarında geçerli oluyor. Bu sayede biraz peşinat vererek ger kalan kısmı 120 aylık vadeye düşük faiz oranlarında taksitlendirebilirsiniz. İnşaat firmaları sizler için gerekli yerlerde bankalarla konuşarak krediyi müşterilerine sağlarlar. Özellikle yapılan bu sistemde garanti bankası ziraat bankası iş bankası yapı kredi bankası Halkbank Vakıfbank gibi bankalardan çekeceğiniz faizsiz konut kredisi sayesinde ev sahibi olabilirsiniz. Bankalar ve inşaat ofisleri ile oturarak kalan tutarın nasıl taksitleneceğine de siz karar verebiliyorsunuz. Aylık kazancınız ve bütçeniz göz önüne alınarak oluşturulan ödeme planı sayesinde kira öder şekilde bir ev satın alıyorsunuz.

Bankaların ev almak isteyen müşterilere bu denli bir avantaj sunması sayesinde emlak gayrimenkul piyasasında da büyük bir artış bekleniyor. Özel inşaat firmalarının yürüttüğü bu konut projelerinde ev almak için bazen belirli meblağda ön peşinat vermeniz sizlerden isteniyor. Eğer paranız varsa peşinat olarak ödeyerek kalan kısmı taksitlendirebilirsiniz. Böylece bankadan çekmiş olacağınız krediyi daha az çekecek ve faiz bakımından daha az bir meblağ ödemiş olacaksınız. Aynı zamanda daha kısa bir sürede ödemelerinizi bitireceksiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

20 − fifteen =