Bartın Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Peşinatsız ev Bartın tercihleri içerisinde bankalara alternatif olarak sürdürmekte olan hizmet alanımız bulunmakta beraber bu hizmet alanı içerisinde faiz uygulamaları bulunmadan ödemeler yapılabilmektedir.

birevim peşinatsız ev

Bartın bölgesi ve çevresinde ev almak isteyenler için faizsiz olarak uyguladığımız bu sisteme katılma bedelinin ödenmesinin ardından herhangi bir ek ödeme alınmadan ev sahibi olma fırsatı sunulmaktadır.

Faiz uygulamalarının olmamasının yanı sıra aynı zamanda sistemimiz bünyesinde yapılacak olan geri ödeme planları kapsamında da müşterilerimize özel olarak sunduğumuz ödeme planları bulunmakta, taksit tutarları ev taksit sayıları da kişilere göre özel olarak belirlenmektedir.

Faizsiz Ev Alma Olanakları

Faiz oranlarının yükseldiği son dönemlerde ev almak zorlaşırken, tasarruf sistemimiz kapsamında herhangi bir faiz ödemesi olmadan kolaylıkla ev almanın yolu açılmaktadır. Bu nedenle yapılacak olan ödemeler doğrudan alınan ana paranın ödenmesi şeklinde olmaktadır.

Peşinatsız ev alma Bartın çevresi ve ilçelerinde de geçerli olmakta, bu sayede bölgede ev satın almak isteyenlerin sistemimiz üzerinden kayıt yaptırmaları halinde kısa süre içerisinde istedikleri evleri almaları mümkün olmaktadır.

Faizsiz olarak alınmakta olan ödemelere ilişkin olarak genel bir müşteri portföyü oluşturulmakta ve bu portföy üzerinden kura sistemi ile sırasıyla belirtilen miktarlarda finansmanın sağlanması mümkün olmaktadır.

Vade sayıları ne kadar düşük ve taksit tutarları ne kadar yüksekse ev almak için sunulacak olan finansman tutarının alınması da o kadar kısa süre içerisinde olacaktır. Bu nedenle bütçeye bağlı olarak farklı ödeme koşullarının tercih edilmesi mümkündür.

Bir Evim ile Peşinat Ödemeden Ev Sahibi Olun

Tasarruf sistemimiz üzerinden ödemeler yaparak kısa süre içerisinde ev sahibi olmak isteyenler için herhangi bir kefil yad a ipotek şartı aranmamaktadır. Yalnızca alınacak olan ev ya da araçlar için taksit süreleri boyunca satılmaz şerhi koyulduğu için kurumumuzun güvenli bir biçimde hizmet vermesi de mümkün olmaktadır.

Kredisiz ev alma Balıkesir hizmetlerimize başvuru yapmak için kimlik belgesi ve gelir durumunun beyan eden bir belge ile şubelerimize gidilerek başvuru yapılabilmektedir. Gerekli incelemeler sonucunda kısa süre içerisinde tasarruf sistemine katılımlar sağlanabilmektedir.

Kredi Kullanmadan Kolay Yoldan Ev Alma Fırsatı

Kredi faiz oranlarının çok yüksek olduğu bu süreç içerisinde geri ödemeler ana paranın çok daha üzerindeki tutarlar ile sağlanmaktadır. Bu nedenle müşterilerimiz için ev almak isteyenlere yönelik alternatif bir hizmet olarak avantajlı bir tasarruf alanı sunmaktayız.

Peşinatsız ev almak Balıkesir bölgesi ve yakın çevrelerde bankalar yerine sistemlerimiz üzerinden yapıldığında müşterilerimizin mevcut ödemelerinin yanı sıra ek bir ödeme yapmalarına gerek kalmayacağı için ev sahibi olmak da oldukça kolaydır. Bunun yanı sıra ev yerine araç almak için de sistemlerimiz üzerinden araç alma başvurusunda bulunarak aynı adımların takip edilmesi mümkün olmaktadır.

birevim
Paylaş

3 Comments

  1. Kemal Taş Reply

    Sadece bildiğim kadarıyla organizasyon ücreti veriyoruz, yüzde oranı ne kadar peki organizasyon ücretinin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

2 × 2 =