Batman Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Peşinatsız ev Batman bölgesi içerisinde müşterilerimizin en çok ihtiyaç duyduğu alanlardan birisi olarak bilinmektedir. Bu nedenle kurmuş olduğumuz tasarruf sistemi üzerinden yalnızca taksit ödeyerek ev almaya yönelik avantajlı bir hizmet alanı sunulmaktadır.

birevim peşinatsız ev

Sistemimiz üzerinden ev almak isteyenlerin başlangıç aşamasında belirli bir oranda hizmet bedeli ödemelerinin ardından herhangi bir ödeme yapmalarına gerek kalmadan istedikleri evi almaları mümkün olmaktadır.

Ev almak için başvuruda bulunduktan sonra ödemelerin hangi tutarlar üzerinden yapılabileceğine dair bir bildirimde bulunulduktan sonra müşterilerimize özel olarak sunacağımız geri ödeme planları sayesinde her bütçenin kendine uygun ödeme koşulları ile ev alması sağlanmış olmaktadır.

Faiz Uygulaması Olmadan Ev Almak Mümkün

Bir Evim sistemimiz üzerinden herhangi bir faiz uygulaması yapmadan ev finansmanı sağlanabilmektedir. Ödemeler kişiye özel olmakla beraber kura sistemi üzerinden katılımcılarımıza sırasıyla belirlemiş oldukları finansman tutarları verilmektedir.

Peşinatsız ev alma Batman bölgesinde de talep edilen bir çalışma alanı olduğu için şubelerimiz üzerinden başvurular alınmakta olup yeterli sayıya ulaşıldığında tasarruf sistemlerimiz işletilmeye başlanmaktadır.

Faiz ödemelerinin olmamasının yanı sıra sistemlerimizin bir diğer avantajı ise peşinat ödemelerine de gerek duyulmamasıdır. Bankaların istedikleri yüksek oranlı peşinat tutarlarının ödenmemesinden kaynaklanan zorlukların yanı sıra Bir Evim ile faizsiz, peşinatsız ev finansmanı sağlanabilmektedir.

Faizsiz Kredisiz Ev Sahibi Olun 

Ev alma sürecinde banka faizlerini ödemek istemeyen fakat elinde de yeter miktarda finansman bulunmayan müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz bu hizmet alanı her sosyal ekonomik düzeyden kişinin katılımı için uygun bir saha olması nedeniyle geniş kitlelere hitap etmektedir.

Kredisiz ev alma Batman ili ve ilçelerinde tercih edilirken aynı zamanda her bütçeye uygun ayrı bir ödeme planı oluşturulması nedeniyle de talep gören bir sistem olmaya devam etmektedir.

Müşterilerimiz bazında ev ya da araç almak isteyenler için öncelikli olarak finansman tutarı üzerinden belirlenen oranlar ile bir hizmet bedeli alınmakta ve satın alınan konut ve araç için satılmaz kararı çıkarılarak güvenli bir işlem yapılabilmektedir. Konut ve araçların satılması ancak taksit ödemelerinin sonlanmasından sonra mümkün olmaktadır.

Banka Faizi Ödemeden Ev Almak

Bankalar tarafından konut kedileri için belirlenmiş olan faiz oranlarından etkilenmede Bir Evim sistemi üzerinden ev sahibi olmak mümkün. Bu sistemler öncelikli olarak bankalara karşı herhangi bir faiz uygulamasında bulunmamakta ve müşterilerden herhangi bir peşinat bedeli alınmamaktadır.

Peşinat tutarları alınırken aynı zamanda ödeme planları standart olarak oluşturulmamakta, müşterilerin gelir beyanlarının üzerinden bir ödeme planı oluşturularak işlem yapılması sağlanmaktadır.

Peşinatsız ev almak Batman bölgesinin yanı sıra Türkiye’nin her yerinde geçerli bir sistem olduğu için farklı bölgelerden ortak olarak oluşturulan tasarruf sistemleri üzerinden de hızlı ve kolay işlem yapılması mümkün olmaktadır. Bu sayede belirtilen finansmanlar da kısa süre içerisinde alınabilmektedir.

birevim
Paylaş

3 Comments

  1. Ramazan Kaplan Reply

    Kredi faizleri şu sıralar çok kötü, bu yüzden bende faizsiz ev sistemlerine kayıt olmayı düşünüyorum

  2. Büşra Yıldız Reply

    Kredi faizleri gerçekten çok fazla, taksitler çok çıkıyor artık faizsiz sistemlerin yaygınlaşması lazım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

6 + eleven =