Bilecik Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Bir ev almaya hazır olduğunuzu düşünüyorsanız, kendinize sormanız gereken ilk soru muhtemelen “ne kadar param var. Bir ev için görünüşte harika görünen o satın almayı yapmadan önce, “uygun fiyatın” ne anlama geldiğini nasıl analiz edeceğinizi öğrenin.

birevim peşinatsız ev

Yerel emlak piyasasını, ekonomik görünümü ve ne kadar süre kalmak istediğinize dair sonuçları da değerlendirmelisiniz. Yaşam tarzı ihtiyaçlarınızı, şimdiki zamanınızı ve geleceğinizi de göz önünde bulundurmanız gerekecektir.

Kredisiz taksitle ev almak üstelik faizsiz mümkün! Üstelik devlet güvencesinde olan faizsiz sistemde ülkenin herhangi bir yerinden ev veya araba sahibi olabilirsiniz.

Ev sahibi olma olmak için geç kalmayın pandemi sürecini fırsata çevirmeniz için konutta kredi faizsiz seçenekleri için yazıyı okumaya devam edin.

Nasıl ev alabileceğiniz ve en avantajlı sistem olan tasarruf finans sisteminden bahsedelim.

Birevim Bilecik’te Ev Alma Fırsatları Nelerdir?

Bilecik gibi illerimiz yatırım için en uygun noktalar arasında yer alıyor. Ev alırken faizsiz sistemi ile Birevim 30 yılı aşkın süredir hizmet veriyor. Üstelik bu sistemlerde bu yıl çıkan yasa ile devlet kontrolüne girdi.  Belli yatırım bedellerini karşılayamayan şirketler kapatılarak yatırım gücü olan Birevim gibi şirketler binleri ev sahibi yapmaya devam ediyor.

Kaliteli, masrafsız ve güvence referansına sahip Birevim konutta kredi avantajını faizsiz kullanabileceğiniz bir sistemdir.

Taksit dondurma seçeneği ile avantajlı şekilde ev sahibi olmanıza olanak sağlayan tasarruf finans sisteminde kampanyalı seçenekler için 444 23 53 numaralı hattan uzman danışmanlar ile irtibata geçebilirsiniz.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim Kampanyalı Paketler ile Ev Sahibi Olmak Mümkün! 

Aşağıda kampanyalar hakkında bilgi vereceğiz.

  • Birevim Tasarrufa ilk adım paketi ile sadece ev araba değil beyaz eşya gibi ihtiyaçlarınızda da destek bulabiliyorsunuz.
  • Birevim büyüyen tasarruf Yöntemi Ev teslim zamanları geldiğinde tutarı enflasyona göre almalarını sağlayan sistemdir. Bu şekilde tasarruflarınızı enflasyona göre korumuş olursunuz.
  • Birevim Uygun Maliyetli çift taraflı tasarruf programları ile ideal imkanlar sayesinde daha avantajlı ev sahibi olabilirsiniz.
  • Birevim Uygun teslimat ne demek? Tek rakamlı tasarruf programlarına sahip sistemde hızlı şekilde ev sahibi olabilirsiniz.
  • Herhangi bir yerden ev alma avantajına sahipsiniz. Örneğin Bilecek kredisiz ve taksitle ev alabileceğiniz kampanyalara sahiptir.

Bilecik’te Faizsiz Ev Al

Bilecik ili yatırım için arsa ve ev alabileceğiniz illerimizden biridir.  Dilerseniz arsa alarak üzerine prefabrik bir evde inşa ettirebilirsiniz.  Birevim ile faizsiz ve taksitle ev alma hakkına sahipsiniz.  Aşağıda Birevim ’in her ekonomi grubuna özel oluşturduğu sistemler yer alıyor.   Konutta kredi avantajı faizsiz sistemi ile Birevim şubelerinde sizleri bekliyor.

  • Birevim Sıralı Tespit Tasarruf Yöntemi
  • Birevim Sıralı Tespit Tasarruf Yöntemi Versiyon 2
  • Birevim Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi
  • Birevim Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi

 

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

1 + 5 =