Bingöl Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Ev almaya hazır mısınız? Cevabınız evet ise ancak şu anda banka hesabınızdaki bakiye yeterli değil ise üzülmeyin. Taksitle üstelik peşinatsız ev sahibi olma şansınız var.  Hesaplarınızı düzeltirken yani tasarruf yapmaya çalışırken bir dizi diğer finansal ve yaşam tarzı konuları ele alınmalıdır. Tüm bu unsurları hesaba kattığınızda, “bunu yapmaya gücünüz yetiyorsa” ilk göründüğünden daha az karmaşık görünmeye başlar. Bunları şimdi düşünmek, daha sonra maliyetli hataları ve mali sorunları önleyebilir. Elbette, atlamak için en iyi bir zaman vardır: Mükemmel evi mükemmel bir fiyata satın almak için mükemmel bir yerde bulduğunuzda Birevim size taksitle ev alma fırsatını verir.

birevim peşinatsız ev

Tasarruf finansmanı sisteminde çalışan Birevim kredisiz konut faizsiz sahip olabilirsiniz. kredisiz ev almak için yazımızı okumaya devam edin.

Bir mülk projesinin ödeme planı ne kadar çekici olursa olsun, konumu size uygun değilse, ona yatırım yapmaya gitmemelisiniz. Konumlar, yaşamınızı ve genel mülk değerinizi etkileyebilir, bu nedenle Bingöl kredisiz taksitli bir ev satın alırken göz önünde bulundurulması gereken en önemli şeylerden biridir.

Hayallerinizdeki Eve Taksitle Sahip Olun

Nasıl ev satın alabilirsiniz. Ev sahibi olmak birçok insanın ortak hayalidir. Hayallerinizdeki eve ulaşmak için gereken birikimi yapmak için yıllarca beklemeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Bankaların sunduğu faiz kredileri sizi ev satın alma konusunda çaresizliğe sürükleyebilir. Hepsini bir kenara bırakıp, Birevim’ in sunduğu imkanlarla kendi evinizi faizsiz satın alabilirsiniz.

Bingöl Şubesi İletişim Bilgileri 

İnönü Mah. Genç Cad. No:30/A Merkez/Bingöl adresinde bulunan Birevim Bingöl şubesinden randevu almak için 0212 622 14 16 numaralı hat ile irtibata geçebilirsiniz.

Taksitle ev almak için Birevim şubelerinde bulunan danışmanlar her gelir grubuna uygun sistemleri sizlere tanıtacaktır.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim Avantajları ile Ev Sahip Ol

Birevim, kredisiz, faizsiz ve peşinatsız taksitle ev sahibi olmanıza yardımcı olur. Sadece bütçenizi belirlemeniz gereklidir. Hepsi bu! “Faiz ödemeden ev almak istiyorum” diyenler için Birevim tasarruf modelleri oldukça avantajlıdır.

Birevim ile Bingöl’de Ev yatırımı Yap

Bingöl’de taksitle ev sahibi olmak için önce gelir ve giderleriniz için bir liste çıkarın. Tasarruf miktarınıza karar verin ve almak istediğiniz evin tutarını öğrenin.  Gerisi için Birevim konutta kredi faizsiz avantajını değerlendirebilirsiniz.  18 yaşını doldurmuş ve düzenli geliri olan herkes bu avantajı değerlendirebilir.

Tasarruf miktarınız satın almak istediğiniz evin bütçesi vade sürenizi belirler.  18-24-36-48-60-84-120-180-240-360 kişiden oluşan grupları dahil olabilir ve hızlı şekilde evinizin sahibi olabilirsiniz.

Tasarruf tutarınıza 80.000 bin Türk lirasından veya üzeri karar verdikten sonra peşinatlı veya peşinatsız modellerden dilediğinizi seçebilirsiniz. İster kuralı ister kurasız seçeneklere dahil olabilirsiniz.  Tasarrufunuz yoksa peşinat ödemeden satın almanızı gerçekleştirebilirsiniz.  Ancak sistem yapısına göre vade ve diğer teslimat seçenekleri açısından peşinat vermenin daha avantajlı olduğunu unutmamalısınız. Peşinat yöntemini belirledikten sonra vade dönemini seçersiniz. Taksitli faizsiz tüm ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

seven − one =