Birevim Araba Kampanyaları Neler?

Araba sahibi olmak; hem gençlerin hem de belirli bir yaşın üzerindekilerin hayali! Pandemi dönemiyle beraber yaşanan ekonomik krizin bir sonucu olarak hem sıfır hem de ikinci el araçların fiyatı yükseldi. Bu noktada, ekonomik açıdan zaten zor olan araba sahibi olma hayali imkansıza yakın hale geldi.

birevim peşinatsız ev

Araba sahibi olmak isteyenler bankaların taşıt kredisi kampanyalarını takip ediyorlar. Taşıt kredisi; belirli bir faiz oranı ile veriliyor. Bu yüzden, her ne kadar avantajlı gibi gözükse de aslında tüketicinin zararına ekonomik şartlar barındırıyor. Buna ek olarak, birçok kişi, etik sebeplerden dolayı faizli işlemleri tercih etmiyor. Hem ekonomik hem de etik sebeplerden dolayı faizli işlemlerden faydalanmak istemeyenlerin imdadına ise Birevim yetişiyor.

Birevim ile Nasıl Araba Sahibi Olunur?

Birevim araba kampanyaları sayesinde insanların faizsiz, peşinatsız ve vade farksız araba sahibi olması mümkün! Türkiye’de araba almanın yeni yolu olarak bilinen Birarabam; Birevim’in araba almak isteyenlere hitap eden versiyonudur. Birevim araba alma şartları ise oldukça uygun! Tüketiciler, 429 TL’den başlayan taksitlerle araba alma şansına erişiyorlar. Tamamen faizsiz ve küçük taksitlerle araba almak mümkün hale geliyor. Ayrıca, tüketicilerin araba sahibi olmak adına herhangi bir fark ödemesine gerek olmuyor.

Birevim oto sahibi olmak isteyenler için en uygun şartlar sunuluyor. Bu şartlar hakkında bilgi almak son derece basit! Birevim’in resmi internet sitesini ziyaret edenler ana sayfada bulunan formu rahatlıkla doldurabilirler. Tüketicinin adı ve soyadı, cep telefonu, e-posta adresi, il ve ilçesi gibi bilgilerin istendiği bu formu doldurduktan sonra gönder tuşuna basılmalıdır. Formun Birevim müşteri temsilcisine ulaşmasının ardından müşteri temsilcisi söz konusu tüketiciyi arayarak Birevim’in araba kampanyaları hakkında bilgi verecektir.

Birevim araba kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlerin önünde farklı bir seçenek daha bulunuyor. Birevim iletişim numarası olarak bilinen 444 23 53 numarası arandığı takdirde Birevim müşteri temsilcisinden araba kampanyaları hakkında gerekli bilgi alınabilir.

Birevim ile Araba Sahibi Olmanın Avantajları Nelerdir?

Birevim kampanyaları sayesinde araba sahibi olmak isteyenlerin birden çok avantajı bulunuyor. Faiz ve vade farkının olmadığı Birevim; insanları uzun yıllar boyunca borç ödemek zorunda bırakmıyor. Bunun yanı sıra, Birevim’e dahil olan tüketicilerin taksitlerini kendileri belirlemeleri mümkündür. Aylık ödeyeceği taksit tutarına uygun gruplara katılan tüketiciler; bu sayede araçlarına hangi vade ile erişeceklerini belirlemiş olurlar.

Birevim araba taksitleri; vade süresinden çok daha önce bitebilir. 80 ay taksit yaptıranlar dahi toplam borcunu çok önce bitirme şansına erişebilirler. Çünkü, araba teslimatının yapılmasının ardından tüketiciye ödediği aylık taksitlerini arttırma şansı sunulur. Bunun yanı sıra, Birevim’de yalnızca isteyenler peşinat öderler. Birevim sayesinde diğer taksitli araba alma yöntemlerine kıyasla çok daha uygun bir maliyetle arabaya sahip olmak mümkün hale gelir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

five × 4 =