Birevim Araba Nedir? Birevim Araba Kampanyaları

Araba satın almak isteyen bireyler son fiyat artışlarından sonra istedikleri araçlara sahip olamamaktadır. Bu gibi durumlarda pek çok bireyin tercih ettikleri araçlar için daha yüksek kredi çekimi yapmak zorunda kaldıkları bilinmektedir. Ya da bireyler istedikleri aracın daha düşük modelini alarak alışverişlerini tamamlamaktadır. Ev satın alma sistemleri ile tanınan Birevim, araba alımları için Birevim araba yöntemlerini geliştirerek bu sorunu ortadan kaldırmıştır.

birevim peşinatsız ev

Birarabam Araba Alma Yöntemleri

Birevim, aynı ev alma sistemlerinde olduğu gibi kişilerin araç alımlarında da faiz ödeme sıkıntısını yok etmektedir. Kişiler maddi durumlarına ve tercihlerine göre yirmi ve atmış altı arasında değişim gösteren gruplara dâhil edilmektedir. Birarabam olarak bilinen projede katılım sağlanan gruplar, imece usulü ile gruptaki tüm bireylerin araba almalarını sağmaktadır. Üstelik sistem içerisinde oldukça geniş kampanya alternatifleri yer almaktadır. Bu da kişilerin hayallerinde yer alan sıfır ya da ikinci el araçlara faiz ödemeleri ile karşı karşıya kalmadan erişmelerini garantilemektedir.

Birarabam Şubeleri

Birarabam şubeleri Türkiye’nin her yerinden katılımcı kabul etmektedir. Böylece kampanyalara katılım sağlayan kullanıcıların istedikleri şehirlerden araç sahibi olmaları garantilenmektedir. Üstelik istedikleri araçları alan kullanıcıların aylık taksit planlamalarını maddi durumlarına göre yapmaları da mümkündür. Kişilerin sisteme katılımcı olabilmek için şubelere gitmelerine gerek yoktur. İlk etapta sistemin resmi internet sayfasındaki formun doldurulması yeterli olmaktadır. Böylelikle kişiler Birarabam yetkilileri tarafından aranarak gerekli olan bilgilendirmeleri net bir şekilde elde edebilmektedir.

Birarabam Şikâyet ve Yorumları

Araç satın alınmasında belli başlı şikâyetler bulunmaktadır. Bu şikâyetler arasında çekilen kredilerin faiz oranlarının neredeyse kredi kadar fazla olması ilk sıradadır. Üstelik bireylerin kredi taksitleri konusunda belli bir yere kadar esneme yapabildikleri de bilinmektedir. Ancak Birarabam sisteminde ödemelerden faiz istenmemektedir. Bunun yanı sıra katılımcıların maddi durumları taksitlerin oranlarının belirlenmesi açısından dikkate alınan unsurların başında bulunmaktadır. Her açıdan katılımcıların faydası gözetilerek oluşturulan Birarabam şikâyet almamak konusunda da bu özelliklerinden yardım almaktadır. sistem katılımcıları memnuniyetlerini görsel ve yazılı olarak çeşitli online forumlarda da belirtmektedir.

birevim
Paylaş

6 Comments

 1. Nurcan Yalçın Reply

  Birevimle araba sahibi olan çok tanıdığım var ve hepsi çok memnunlar. Birevim’in kampanyaları da müşteri memnuniyeti odaklı tamamen 🙂

 2. Recep Acar Reply

  Birevim’in araba konusunda böyle çalışması olduğunu bilmiyordum. Bir araç vardı kafamda onun için başvurabilirim 🙂

 3. Emre Kılıç Reply

  Birevim araba sisteminde kura ile kısa sürede arabayı teslim alabiliyor muyuz? Kurada en uzun çıkabilecek süre ne kadardır?

  1. admin Reply

   Merhaba Emre Bey,
   Kurada çıkabileceğiniz en uzun süre ödediğiniz tutara ve dolayısıyla katılacağınız guruba göre değişkenlik göstermektedir.

 4. Osman Yıldız Reply

  Birevim’den çevremde araç ve ev sahibi olanlar var ve çok memnunlar. Bu tarz bir firmadan konut veya araç alacak olursam bu muhtemelen birevim olacaktır 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

11 − 9 =