Birevim Ev Araba Hesaplama Programı

Ev veya araba satın almak isteyenler; yeterli birikimleri olmadığı takdirde finansal destek almak zorunda kalırlar. Finansal yardım denildiği zaman herkesin aklına ilk olarak kredi almak gelir. Bankalar tarafından sunulan krediler sayesinde tüketicilerin ev, araba, işyeri almasının önü açılır. Ancak, krediler, belirli bir kredi faiz oranı ile verilir.

birevim peşinatsız ev

Bankalardan kredi almanın farklı dezavantajları da vardır. Bankalar; kredi başvurusu yapan tüketicinin kredi notuna bakarlar. Bankalara olan kredi ve kredi kartı borcunu düzenli olarak ödeyen tüketicilerin kredi notu yüksek olur. Fakat, ödemelerini düzenli olarak yapamadığı için bankalarla arası bozulan ve bankaların kara listesine giren tüketicilerin sayısı pek az değildir. Bu noktada, tüketicilerin faizsiz, peşinatsız, vade farksız ev veya araba sahibi olmasını sağlayan Birevim tercih edilmelidir.

Araba Almanın Yeni Yolu Birevim

Birevim Sayesinde Ev Araba Almak Mümkün Mü?

Birevim sayesinde her tüketici ekonomik durumuna uygun bir ödeme planı ile organizasyona dahil olur. Aylık ödeyecekleri taksit miktarına uygun bir gruba katılan tüketiciler; ödemelerini düzenli olarak yaptıkları takdirde herhangi bir sorun yaşamadan ev veya arabalarına sahip olurlar. Birevim ödeme planı; kişiye özgü olarak hazırlanır.

Birevim hesaplama programı sayesinde tüketiciler organizasyona dahil olmadan evvel yapacakları ödemenin miktarını öğrenebilirler. Bu noktada, Birevim araba hesaplama işlemini bir örnekle açıklamak mümkündür. 300 bin TL tutarındaki bir aracı satın almak isteyen tüketicinin isteğe bağlı olarak aracın bedelinin yüzde 30’luk kısmını peşinat olarak ödemesine imkan verilir. Aracın teslim süresi ise bir aydan başlayarak 11 aya kadar uzanır. Birevim araba hesaplama programı ile tüketicinin her ay bin 160 TL ödeme yapacağı belirlenir. Bunun yanı sıra, tüketiciden ortalama 32 bin TL hizmet bedeli alınır. Bu örnekte olduğu üzere tüketicinin ilk ay için hizmet bedeli, yüzde 30’luk peşinat tutarı ve taksit tutarı ile beraber toplam 123 bin 650 TL ödeme yapması söz konusudur.

Birevim’den Faizsiz Ev Almak Mümkün Mü?

Birevim hesaplama programı ile aynı zamanda ev taksitlerini hesaplamak da mümkün olur. 200 bin TL değerinde bir evi satın almak isteyen tüketici; peşinat ödemek zorunda bırakılmaz. Birevim ev hesaplama işlemi; tüketicinin peşinat ödemediği kriteri dikkate alınarak yapılır. Birevim sıra tespitli tasarruf yöntemi sayesinde tüketici; aylık ne kadar ödeyeceğini ve evine ne zaman sahip olacağını kendisi belirler. Örneğin, ayda en çok bin 100 TL ödeyebileceğini ifade eden tüketici; kendisi için özel olarak hazırlanan Birevim örnek ödeme tablosu ile organizasyona dahil olur. Bu noktada, ayda bin 100 TL ödeyecek bir tüketici; 180 kişiden oluşan bir gruba katılır. Birevim hesaplama tablosu; bu gruba katılan tüketicinin evine ne zaman kavuşacağını hesap eder.

Birevim kredi hesaplama işlemleri; hem Birevim internet şubesinden hem de Birevim şubelerinden yapılabilir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

twelve − eleven =