Birevim Firmasının Sahibi Kim?

Borçlanmadan ev ve araba sahibi olmak birçok kişi için bir hayaldir. Ancak, bu hayali Birevim sayesinde gerçeğe dönüştürmek mümkündür. İnsanların birlikte tasarruf finansı sayesinde borçlanmadan ev ve araba sahibi olmasını sağlayan Birevim’in popülerliği her geçen gün artıyor. Sosyal medyada Birevim hakkında çok fazla soru vardır. Birevim kimindir sorusunun cevabını birçok kişi merak ediyor.

birevim peşinatsız ev

Birevim Kimin?

Birevim kimin sorusuna Murat Çiftçi cevabını vermek mümkündür. Birevim kuruluş tarihi 2016 olsa da Murat Çiftçi; bu sektörde çok uzun yıllardan bu yana yer alır. Faizsiz ev sahibi olma yöntemini tüm Türkiye’ye tanıtma amacıyla Birevim’i kuran Murat Çiftçi; bu sistemin yalnızca Türkiye’de değil tüm dünyada yaygınlaşmasını hedefler.

Birevim; Türkiye’de şube sayısını devamlı olarak arttıran bir firmadır. Ayda 850’yi aşkın teslimat yapar. Buna ek olarak, binin üzerinde satış işlemi gerçekleştirir. Ev, arsa ve işyeri gibi gayrimenkullerin herhangi bir finansal destek olmadan satın alınması mümkün değildir. Bu noktada, Birevim devreye girerek dar ve orta gelirli vatandaşların da hayallerindeki gayrimenkullere sahip olmasını sağlar.

Birevim sahibi kim sorusuna Murat Çiftçi cevabını verdikten sonra Birevim’in özelliklerini incelemek gerekir.

Birevim Hangi Avantajlara Sahiptir?

Birevim; tek başına yapılan tasarrufların istenilen amaca ulaşılması noktasında yetersiz olduğunu düşünür. Bu noktada, yardımlaşma usulünü benimser. Birlikte tasarrufun faydalı olacağına inanır. Tüketicilerin tek başlarına yüz adımda ulaşacakları ihtiyaçlarına Birevim sayesinde elli adımda ulaşmalarını mümkün kılar. Dar ve orta gelirli vatandaşların kendileri ile aynı imkanlara sahip olan kişilerle beraber bir organizasyonda yer alması; Birevim’in diğer taksitle ev ve araba alma yöntemlerine kıyasla farkını ortaya koyar.

Birevim; her şeyden önce, tüketicilerin vade sürelerinden çok daha kısa sürede istedikleri gayrimenkule erişmelerini mümkün kılar. Konut veya taşıt kredisi ile ev sahibi olmayı düşünenlere kıyasla çok daha hızlı ve kolay bir şekilde ev sahibi olmayı sağlar. Bunun yanı sıra, Birevim’de peşinat ödeme zorunluluğu yoktur. İsteyenler peşinat ödeyerek ev veya arabalarına çok daha kısa sürede sahip olabilirler. Ancak, peşinat ödemeyenler için de avantajlı ödeme seçenekleri vardır. Bu yüzden, Birevim’de kimse mağdur edilmez. Herkesin bildiği üzere konut veya taşıt kredisi alanlar belirli bir peşinat ödemek zorunda kalırlar. Maddi durumu iyi olmayan tüketiciler; peşinat tutarını dahi biriktiremediklerinden dolayı ev veya araba sahibi olma hayalinden vazgeçerler. Bu durumun farkında olan Birevim; peşinat ödemeyi zorunlu tutmayarak insanların hayallerini gerçeğe dönüştürür.

Birevim’den faydalanmanın herhangi bir yaşı yoktur. 18 yaşını dolduran herkes bu organizasyona katılabilir. Bunun yanı sıra, Türkiye’nin her yerinden ev veya araba sahibi olunmasına izin verilir. Birevim; insanların kredi notuyla veya maddi durumuyla da ilgilenmez. Dar gelirli birisi de çok zengin birisi de Birevim’e dahil olabilir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

five × 1 =