Birevim Genel Müdürlük ve Şube Bilgileri

1991 yılından bu yana kendisine sektörde yer bulan tasarrufa dayalı faizsiz finansmanın en bilinen temsilcilerinden birisi de Birevim’dir. Bugüne kadar binlerce insanın ev, araba ve işyeri sahibi olmasını mümkün kılan Birevim’den 18 yaşını doldurmuş herkes faydalanabilir. Bunun yanı sıra, Birevim’e dahil olanlar, Türkiye’nin her yerinden ev veya araba satın alabilirler.

birevim peşinatsız ev

Birevim; özellikle dar ve orta gelirli vatandaşların gayrimenkul sahibi olmasını hedefler. Türkiye şartlarında ekonomik açıdan çok zorlanan tüketicilere faizsiz finansman desteği sunar. Birevim’in Türkiye’nin neredeyse tüm şehirlerine yayılmış şubeleri bulunur. Buna ek olarak, birçok kişinin aklında Birevim genel müdürlük nerede sorusu yer alır.

Birevim Genel Müdürlük Nerede?

Birevim genel merkez; İstanbul’un Ataşehir ilçesinde bulunur. Merdivenköy Yolu Caddesi’nde yer alan genel merkeze kolay bir şekilde ulaşılabilir. 444 23 53 numarası üzerinden Birevim müşteri temsilcisi ile iletişim kurabilen tüketiciler; Birevim genel merkezin tam olarak nerede olduğunu öğrenebilirler.

Birevim’in Hangi Şehirlerde Şubeleri Bulunur?

Birevim; Türkiye’nin birçok şehrinde şubesi olan bir kurumdur. Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Batman, Bingöl, Bitlis, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Niğde, Ordu, Osmaniye, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Van ve Yalova şehirlerinde Birevim şubesi vardır.

Birevim’in İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli gibi şehirlerde birden çok şubesi yer alır. Birevim şubeleri; belirli çalışma saatleri içerisinde faaliyet gösterir. Birevim şubelerine hafta içi 09.00 ila 20.00 saatleri arasında gidilerek istenilen konular hakkında bilgi almak mümkündür. Bunun yanı sıra, cumartesi 10.00 ila 20.00 saatleri arasında Birevim şube ile iletişime geçme imkanı vardır. Birevim çalışma saatleri; Kovid-19 dolayısıyla devamlı olarak güncellenir. Bu yüzden, Birevim müşterilerinin ve organizasyona dahil olmak isteyenlerin anlık güncellemeleri takip etmesi şarttır.

Birevim şube bilgileri; Birevim’in internet sitesinden öğrenilebilir. Hem adres hem de telefon numarası bilgilerine internet şubesinde yer verilir.

Birevim Tasarruf Planları Nelerdir?

Birevim’de konut, araç, ticari araç ve işyeri için farklı finansman türleri bulunur. Bu noktada, tüketicinin ilk olarak Birevim’den hangi konuda finansman desteği almak istediğine karar vermesi gerekir. Konut finansmanı; Birevim’in en çok tercih edilen finansman türüdür. Tüketicilerin faiz gibi maliyetler olmadan istedikleri eve sahip olmasını mümkün kılar. Bir başka deyişle, Türkiye şartlarında olabilecek en uygun maliyetlerle ev sahibi olunmasını sağlayan bir organizasyondur.

Birevim; insanların peşinatlı veya peşinatsız olacak şekilde ev sahibi olmasına imkan verir. Peşinatlı seçenekler sayesinde tahmin edilebileceği üzere tüketicinin borcu çok daha önceden biter. Ancak, peşinatsız sistemler ile de tüketiciye ekonomik durumuna uygun ödeme planları sunulur.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

11 + 5 =