Birevim Müşteri Hizmetleri – Birevim İletişim Bilgileri

Birevim sayesinde kredisiz, faizsiz, peşinatsız ve vade farksız ev sahibi olmak mümkündür. Birçok kişi ev veya araba sahibi olmak adına finansman desteğine ihtiyaç duyar. Ancak, konut, ihtiyaç ve taşıt kredilerinin belirlenmiş faiz oranları yüzünden bir hayli maliyetli oluşu ve tüketiciyi yıllar boyunca borç ödemeye mahrum bırakması ciddi bir dezavantaj olarak dikkat çeker. Birevim ise insanların borçlanmadan ev ve araba sahibi olmasını mümkün kılan bir sistemdir.

birevim peşinatsız ev

Birevim’e Nasıl Başvurulur?

Birevim hakkında bilgi almak isteyenlerin aklında Birevim iletişim numarasının ne olduğu sorusu yer alır. Bu noktada, Birevim ile iletişim kurmanın birden çok yönteminin olduğu ifade edilmelidir. Birevim müşteri hizmetleri numarası olan 444 23 53 sayesinde günün her saatinde Birevim hakkında bilgi edinmek mümkün hale gelir. Bunun yanı sıra, isteyenler, kendilerine en yakın Birevim şubesine giderek bu organizasyon hakkında tüm merak ettiklerini öğrenebilirler. Birevim’in resmi internet sitesinin en üst kısmında en yakın şube kısmı bulunur. Buraya tıklayanlar Türkiye’de yer alan tüm Birevim şubelerini görüntüleme fırsatını elde ederler. Birevim şubelerinin her birisinin açık ve detaylı adresi bulunur.

Birevim ile irtibat kurmanın farklı bir yolu daha vardır. Birevim’in resmi internet sitesini ziyaret eden tüketiciler; ana sayfanın alt kısmında yer alan formu doldurabilirler. Tüketicinin adı ve soyadı, cep telefonu numarası, e-mail adresi, yaşadığı il ve ilçe, ev mi yoksa araba mı satın almak istediği bilgilerinin girilmesinin ardından formun gönderilmesi gereklidir. Formun kendisine ulaşmasıyla beraber Birevim müşteri temsilcisi; söz konusu kişiyi arar. Bu sayede, formu dolduran tüketicinin Birevim hakkındaki tüm merak ettiklerini sorması mümkün hale gelir.

Birevim İnternet Şubesi Var Mı?

Birevim; teknolojinin gelişmesiyle beraber müşterilerine farklı şekillerde de hizmet sunmaya çalışır. Hafta içi 09.00 ila 20.00, cumartesi günleri 10.00 ila 20.00 arasında hizmete açık olan internet şubesi sayesinde Birevim müşterilerinin şubeye gitme gereksinimi ortadan kalkacaktır. Birevim internet şubesinde her bir müşteri için özel olarak atanan müşteri temsilcisi sayesinde herkesin sorunları en kısa sürede çözülür. Tüketiciler; işlem ve taleplerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirler. İnternet şube sayesinde tüketiciler; hesap hareketlerini görebilirler. Buna ek olarak, ödeme yapabilirler. Taksitlerini takip edebilirler. Bir başka deyişle, teknolojinin nimetlerinden faydalanarak Birevim ile ev veya araba sahibi olma hayallerini gerçeğe dökebilirler.

Birevim internet şubesinden faydalanmak isteyenlerin sisteme T.C kimlik numarası ve şifre ile kayıt olması gerekir. Ancak, resmi olarak Birevim organizasyonuna dahil olanlar, internet şubesinden faydalanma şansına erişirler. Bunun yanı sıra, birçok kişinin Birevim telefon numarası olarak bildiği 444 23 53 numarası haricinde bilhassa Türkiye genelindeki Birevim şubelerinin telefon numaraları da Birevim internet şubesi içerisinde kendisine yer bulur.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

9 + thirteen =