Birevim Nedir? Birevim İçin Şikâyet Var Mı?

Ev satın almak, artan rakamlar ve hayat şartlarının zorlaşmasından sonra pek kişi tarafından imkânsız olan hayaller arasında girmiştir. Ancak girişimciler, imkânsız olarak görülen bu durumu farklı kampanyalar ve sistemler sayesinde makul rakamlara çekebilmektedir. Birevim de kişilerin istedikleri evlere sahip olabilecekleri ve kontrolleri ellerinde bulundurdukları ev satın alma sistemlerinden biri olarak tanımlanmaktadır.

birevim peşinatsız ev

Birevim Ev Alma Yöntemleri

Birevim sistemi, kişilerin ev satın alabilmek için banka kredilerine ihtiyaç duydukları dönemin sona ermesini sağlamaktadır. Sistem ile hem kredi çekilmesine gerek kalmadan hem de faizli rakamlar karşılaşılmadan gayrimenkul alımları gerçekleştirilebilmektedir. Böylece maddi olanakları dar olan kişiler de kısa süre içerisinde ev satın alabilmektedir. Bu sistemin ülke ekonomisinin canlanmasında da etkisi oldukça büyüktür. Sistem, yardımlaşma esasına dayanmaktadır. Sisteme dâhil olan kişiler yüzün üzerinde rakamlardan oluşan gruplara dâhil edilmektedir. Böylece her ay bireylerin belirledikleri rakamlara göre ödenen taksitler, grupta bulunan bireylerin tamamının ev satın almalarını sağlamaktadır.

Birevim Şubeleri

Birevim, erişimleri için online sistemlerden istifade etmek yeterlidir. Birevim şubeleri Türkiye’nin her yerinden ev satın alınabilmesine olanak tanımaktadır. Kişiler sistemin internet sayfasına giriş yaptıklarında karşılarına bir form çıkmaktadır. Bu form üzerinde kendilerinden talep edilen bilgileri giren katılımcılar Birevim yetkilileri tarafından kısa süre içerisinde aranmaktadır. Yapılan görüşmeler bir ön bilgilendirme olarak da değerlendirilebilmektedir. Böylelikle katılımcılar sistem hakkında daha detaylı bilgi edinip ana görüşmeler için randevu da alabilmektedir.

Birevim Şikâyet ve Yorumları

Kullanıcılar Birevim şikayetleri farklı adreslerde dile getirmektedir. Günümüzde sistem ile ev sahibi olan katılımcı sayısı giderek artmaktadır. Bundan dolayı sistemin memnuniyet getirdiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Üstelik sistem sayesinde farklı kampanyalar üzerinden de gayrimenkul alınabilmektedir. Kişiler tercih ettiklerinde küçük gruplara katılarak daha yüksek taksit ödemeleri ile evlerini satın alabilmektedir. Ya da kişi sayısı fazla olan gruplarla daha düşük taksit ödemeleri ile ev alınabilmektedir. Bu da Birevim sisteminin olumlu yorumlara sahip olmasının ana nedenlerindendir. Çünkü sistem ödemeleri tamamen kişilerin maddi olanakları ve tercihlerine göre belli olmaktadır.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Sevgi Özdemir Reply

    Birevimden abim ev almıştı çok memnun kalmıştı, şikayetler elbet olacaktır ama firma müşteri memnuniyetinde çok hassas davranıyor 🙂

  2. Furkan Özcan Reply

    Birevim firmasının yorumlarına baktığımda çoğu kişi memnun kalmış, sorun yaşayanlarında sorunları çözümlenmek üzere ilgilenilmiş gözüküyor, Birevim gerçekten iyi çalışan bir firma

  3. Cemal Ünal Reply

    Birevimden akrabalarım ev sahibi oldular ve çok memnun kaldılar. Birevim hakkında şikayet çok görmedim doğrusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

1 × 2 =