Bolu Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Ev satın almak, hafife alınmaması gereken önemli bir karardır. Nasıl ev satın alabilirim?  Neden bir ev satın almak istediğiniz konusunda net değilseniz, kararınızdan pişman olabilirsiniz. Nasıl başlamalısınız? Kişisel ve finansal hedeflerinizi belirleyin. Alıcılar ne zaman taşınmayı düşündükleri, bir evde ne istedikleri (örneğin) kolaylıklar, ideal konum ve peşinat için tasarruf etmelerinin ne kadar süreceği gibi şeyleri düşünmelidir. Bunların tümü, ulaşmak istedikleri hedefleri tanımlamaya yardımcı olmak için önemlidir.

birevim peşinatsız ev

Temel çıkarımlara göz atacak olursak konutta kredi faizsiz olarak almaya karar verdiğinizde: Bir evde sizin için önemli olanların bir listesini yapın. İstikrar mı istiyorsun? Konum en önemli öncelik mi? Olması gereken olanaklar var mı? Finansal olarak sizin için mantıklı mı? Bir veya iki yıl daha kiralamak mali durumunuzu iyileştirir mi? Bir evin bakımının sorumluluğuna hazır mısınız?

Tüm bu soruların sizde bir yanıtı varsa Bolu’da taksitle ve faizsiz ev alma avantajını sizlere Birevim tasarruf finansmanı ile sunuyor.  Kredisiz ev almak hepimizin hayali ve bu şansa sahibiz.

Siz öncelikle Bolu için yatırım yapacağınız ya da yaşayacağınız evi seçin. Sonrasında Birevim uzmanları gelir grubunuza en uygun seçenekleri size sunacaktır.

Bolu’da Satılık Taksitle Ev Alma Fırsatı

Ülkemizde yabancılar mülk sahibi olmaya başladı.  Ya siz? Bolu’da kredisiz ev almak mümkün, bunu biliyor musunuz? Ülkemizdeki doğal coğrafi örtü ve doğal güzelliklerinin yansıra tarihi ile dikkat çeken durumu ev almayı yatırım haline getiriyor.

Birevim faizsiz ev alma avantajı ile birden fazla sistemde hizmet veriyor.  Yani her ekonomi grubuna uygun birbirinden farklı sistemlerde hizmet veriyor.  Sizde kısa sürede ev sahibi olmak için Birevim uzmanları ile hemen irtibata geçin.

360 kişiye yani vadeye kadar olan gruplara dahil olarak dilerseniz kuralı dilerseniz kurasız sistemlerinden faydalanabilirsiniz.  Birevim sizden faiz ödemesi istemez, taksit tutarını siz belirlersiniz. Kredisiz ve peşinatınız yoksa bile ev sahibi olabilirsiniz.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Neden Birevim, Birevim Nedir?
Türkiye gayrimenkul piyasasında faaliyet gösteren ve uluslararası alanda faaliyet gösteren Birevim, tasarruf finans sisteminde 30 yılı aşkın deneyime sahiptir. Müşterilerimize, güvenilir bir tasarruf finansmanı firmasından beklenen en kaliteli hizmeti sunarak, bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak için stratejik, kişiselleştirilmiş rehberlik sağlıyor. Deneyimli ve son derece yetenekli çok dilli uzman ekipleri ile uluslararası ve kişiselleştirilmiş hizmet sağlar. Ülkemizin farklı illerinde yatırım yapmak isteyen vatandaşlarımıza en iyi çözümleri sunuyor! Günlük güncellenen web sitelerinde uzman danışmanlara ulaşarak size en yakın şubeyi ziyaret edin.

Emlak fiyatlarının makul noktaya geldiği ve tasarruf finansmanı ile faizsiz ev sahibi olacağınız Bolu’da taksitle ev almak için 444 23 53 numaralı hat ile irtibata geçerek daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Pandemiyi fırsata çevirmek için Birevim sizi destekliyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

16 − 11 =