DAP Yapı Teras Kule Projesi Satışa Çıkıyor

Dap yapı tarafından yapılacak lüks konut projelerine bir yenisi daha ekleniyor. Bugüne kadar hayata geçirilen özel mimarisiyle dikkat çeken rezidans projeleriyle adından söz ettiren Dap Yapı yeni projesiyle görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Dap Yapı Teras Kule 2017 projeleri içinde hayata geçirilecek. DAP Yapı Teras Kule’de geri sayım başlıyor ve talep dönemi devam ediyor. Yeni rezidans projesinde lansman tarihi de kesinleştirildi. Satışa çıkmaya hazırlanan projede 5 Mayıs 2017 tarihinde düzenlenecek olan basın lansmanıyla alıcısının beğenisine sunulacak ve rezidanslar görücüye çıkacak. Konut kredisi haberleri arayanlar ve konut kredisiyle konut sahibi olmak isteyenler için de uzun vadeli kredi imkanıyla konut satışı yapılabilecek. Firma bünyesinde taksitlendirmenin de yapılması bekleniyor.

birevim peşinatsız ev

Karma Proje Hayata Geçiyor

Gayrimenkul sektöründe başarılı projeleriyle ses getiren DAP Yapı mimarisi ve sosyal alanlarıyla yeni projesiyle de dikkat çekiyor. İstanbul Kartal’da hayata geçirilecek projenin detayları basın toplantısıyla 5 Mayıs tarihinde gerçekleştirilmiş olacak. İstanbul’un gözde yeri olan Kartal’da yatırımcıların dikkatini çeken konumda bulunan Teras Kule Projesinde ticari üniteler, ofisler, ve rezidanslardan oluşuyor. Yatırım yapmak isteyenlerin rezidans projesiyle kısa sürede katlayacak değer artışıyla rezidanslar uygun olabilecektir. Güvenilir firma ve güvenilir proje isteyenler için Teras Kule projesi avantaj sağlayabilir.

Ön Talep Dönemi Başladı

Dap Yapı Teras Kule Projesi kapsamında en düşük 40 metre kareden başlayarak 126 metre kareye kadar değişen büyüklükleri bulunuyor. Her ihtiyacı düşünen projede 1+0 konutlar, 1+1, 2+1 ve 3+1 rezidans daireler satışa çıkarılıyor. Lokasyonuyla dikkat çeken Kartal’ın en seçkin yerinde yükselecek rezidans İstanbul Kartal ve Pendik köprüleri arasında ki konumda bulunuyor. E-5 otoyolu üzerinde eski Filtaş Yapı Marketin bulunduğu arazi üzerinde hayata geçirilecek olan projede satışlar ön talep şeklinde lansman tarihine kadar süreceği söyleniyor. Lüks rezidans sahibi olarak oturum amaçlı düşünenlere, konut kredisi faizleri düşük olduğu dönemde satın almak kar sağlayacak. Özel mimarisi, sosyal donatısıyla, yeşil alanlarıyla Kartal’da yaşamak isteyenlere avantaj sağlamaya hazırlanıyor. Kısa sürede dikkatleri üzerine çeken proje için 5 Mayıs tarihi bekleniyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

1 + nine =