Deniz Bank İle Ev Sahibi Olmak

Ev almak isteyenler için günümüzde en büyük imkânı, hayatımızın değişmez bir parçası olan bankalar gerçekleştiriyor. Birçok alanda müşterilerine Konut Kredisi, İhtiyaç Kredisi gibi kredi imkânları sağlayarak, müşterilerinin maddi ihtiyaçlarına çözüm ortağı oluyorlar. Günümüzde ev almak isteyenlerin en çok ziyaret ettiği ve ilk tercihi de doğal olarak bankalar ve bankaların konut kredileri oluyor. Müşterilerine uygun konut kredisi desteği sağlayan ve bu alanda ev almak isteyenlere hizmet veren bankalardan biriside Deniz Bank oluyor.

birevim peşinatsız ev

Deniz Bank İle Ev Kredisi Almak

Deniz Bank, birçok banka gibi ev sahibi olmak isteyen müşterilerine farklı seçeneklerde konut kredisi destekleri sağlıyor. 25 Ağustos 1997 yılından beri banka olarak kurulan Deniz Bank kurulduğu yıllardan beri müşterilerine hizmet veriyor. Deniz Bank ile konut kredisi almak ve hayallerinde ki eve kavuşmak isteyenler gerekli evrakları banka yetkililerine teslim ettikten ve ev sahibi olmak isteyen tarafından yapılan talep onaylandıktan sonra Deniz Bank müşterilerine konut kredisini veriyor. 3 aydan başlayarak 300 aya kadar vadelerle, ucuz konut kredisi hizmetini müşterilerine sağlan Deniz Bank ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünün güldürüyor.

Deniz Bank Konut Kredileri

Deniz Bank, konut kredisi sistemi ile ev sahibi olmak isteyen müşterilerine özel çeşitli konut kredisi ürünleri sunuyor. Uzman Mortagege Danışmanlarının danışmanlığında ve müşteri talebinin seçiminde şekillenen bu seçenekler de ev sahibi olmak isteyen müşterinin ödeme planları çıkartılarak ödeme de kolaylık sağlanıyor. Deniz Bank en az 75.000 liraya kadar müşterilerine kredi desteği sağlıyor. Konut kredilerinde de 3 aydan 360 aya kadar vade imkân sağlayan Deniz Bank, %1,01 gibi düşük faiz oranları ile ev sahibi olmak isteyenlere konut kredisi desteği sağlıyor

Deniz Bank, konut kredilerinde Zorunlu Deprem Sigortası, Hayat Sigortası gibi poliçe yaptırımlarının şartını koyuyor. Banka tarafından verilen bu talep hem bankanın hem de konut kredisi alacak kişilerin ödemelerini teminat altına almak için uygulanıyor. Hayat Sigortası ve Zorunlu Deprem Sigortasında sigorta poliçelerinin Deniz Bank tarafından hazırlanması halinde, konut kredisinde %0,02 oranında bir düşüş sağlıyor. Bu anlamda müşterilerine konut kredisi desteği sağlayarak ev sahibi olmak isteyenlere destek sağlıyor. Detaylı bilgi almak isteyenler Deniz Bank Şubeleri ve Çağrı Merkezleri aracılığıyla bilgi alabilirler.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

18 + 9 =