Denizbank Ekspertiz Ücreti

Denizbank gibi birçok banka kendi yatırımlarını ve müşterisinin yatırımlarını güvence altına almak için çalışıyor. Bunu yaparken de mülk kredileri yani mortgage’lar için ekspertiz raporu alınmasını şart koşuyor.  Denizbank Zorlu Holding tarafından satın alındıktan sonra Türkiye’nin ilk büyük beş bankası arasına girmiştir.  Özellikle Orta Doğu, Kafkaslar, Balkanlar ve Bağımsız Devletler Topluluğunda güçlü olan Denizbank mortgage kullandırımların da ekspertiz ücreti almaktadır.

birevim peşinatsız ev

Denizbank ekspertiz ücretlerini anlaşmalı olduğu ekspertiz firmaları ile birlikte belirlerken, bankacılık kurulu tarafından belirlenen standartların üstüne çıkmamaktadır.

Ekspertiz raporu hem sizin hem de bankanın yatırımını güvence altına alır. Emlak piyasasında yaşanabilecek fiyat değişiklikleri ve dalgalanmaları doğrulamaktadır. Kredinin teminatı gibi düşünebilirsiniz.

Bankalar ile işbirliği içinde yapacağınız yatırım sizi güvence altına alır.  Çünkü her riski sizin adınıza düşünen uzman bir kadro ve anlaşmalı kurumları mevcuttur.

Her bankada standart olan ekspertiz talep formunu kredi kullanım evrakları ile birlikte imzalamanız gerekiyor.

Ekspertiz firmaları müşterilerine ve müşterilerinin müşterilerine danışmanlık hizmeti konusunda destek verir.  Yatırım amaçlarınıza yönelik gayrimenkul değerlendirme, proje, ekspertiz hizmetleri ile sizi ve yatırımınızı güvence altına alır.

Denizbank Ekspertiz Ücreti Nedir?

Denizbank ekspertiz ücretlerinden önce hangi konularda ekspertize ihtiyacınız olduğu ile başlayalım.

Arsadan araziye, maden sahaları, bina, villa, daire, mağaza, depolama alanları, tatil köyleri, gayrimenkuller, oteller, organize sanayi siteleri, tarımsal işletmeler, üniversite kampüsleri gibi mülkler çeşitleri artırılabilir.  Gerisini siz hayal edin.

Denizbank ekspertiz ücretleri ev kredisi için; ortalama 500 metrekareye kadar geçerli olan villada eksper fiyatı 750 türk lirası kadardır.  Ancak elbette mülke göre değişeceğini söylemek gerekir.

Bankaların kullandırdığı yatırımı güvenceye alabilmesi için gerçekleştirdiği ekspertizler için Denizbank 750 türk lirasından başlayan ücreti kredi tutarına ekleyerek ekspertiz ile ilgili evrak imzalatmaktadır.

Alacağınız evin piyasa değerinin bilinmesi önemlidir.  Denizbank ekspertiz ücretleri konusunda ödeyeceğiniz tutar aslında gereksiz değildir. Yatırımınızı korumak adına ve sonra satmak istediğinizde size büyük kolaylık sağlayacak yatırımınıza destek bir uygulamadır.

Denizbank uluslar arası sektörde de güvenilir bir banka olduğunu ispatlamıştır. Dolayısı ile Denizbank ekspertiz ücretleri sizin ve bankanızın faydasına işletilen bir sistemdir.

birevim
Paylaş

6 Comments

  1. Songül Öztürk Reply

    Denizbank ekspertiz hizmetini 2 sene önce kullanmıştım fiyatları daha makuldü o zamanlar 🙂

  2. Özlem Özkan Reply

    Denizbanktan krediyle ev almışlardı teyzemler, onlar faydalandı ekspertiz hizmetinden ve memnun kalmışlardı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

nine + 5 =