Denizbank Satılık Gayrimenkuller

Satın almak istediğiniz konut, ipotek olarak bankaya sunulmaktadır ve ödeme yapamadığınız takdirde bu konutların banka bünyesine dahil edileceğini artık sizler de çok iyi biliyorsunuz. Peki ipotekli gayrimenkullerin sonu ne olur? Denizbank satılık gayrimenkuller listesini incelerseniz eğer sizler de bu soruya detaylı bir şekilde yanıt almış olacaksınız.

birevim peşinatsız ev

Bu gayrimenkuller bir süre sonra satışa sunuluyor ve resmi site üzerinden takip ederek sizler de satın alma işlemleri için ihaleye katılabiliyorsunuz. Rakamların çok daha uygun olması insanları harekete geçirmiş ve cezbetmiş durumda. Denizbank da bu konuda fayda sağlayan adreslerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Denizbank Gayrimenkul Şartnamesi

Satış öncesinde bir şartname imzalamanız gerekiyor ve gayrimenkul üzerinde yapılacak değişikliklerden Denizbank sorumlu tutulmayacaktır. Bu şartnamede açık arttırma ve ihale ile ilgili birçok farklı detay yer alıyor ve sizler de teklif vermeden önce bir avukat ya da emlak danışmanından yardım almak durumundasınız. Emin olun birlikte hareket etmeniz sizlerin lehine olacak ve daha doğru karar vermenizi sağlayacaktır. Denizbank satılık gayrimenkuller için sunulan şartnamede tüm detaylar yer alıyor ve imzaladığınız takdirde sizler de şartları kabul etmiş oluyorsunuz. Şubeleri ziyaret ettiğiniz takdirde bu konuda daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Şimdi dilerseniz satış işleminin nasıl yapılacağına da yine hep birlikte göz atalım.

Gayrimenkul Satışı Nasıl Oluyor?

Denizbank satılık gayrimenkuller için teklif vermek istiyorsanız eğer öncelikli olarak ihaleye katılmanız gerekiyor ve bir ön ödeme yapmanız şarttır. Diyelim ki ihaleyi, verdiğiniz teklif doğrultusunda siz kazandınız… Bu tür durumlarda en geç 10 günlük süre içerisinde tapunun devredilmesi gerekiyor. Olağanüstü bir durum olduğu takdirde banka bunu anlayışla karşılayacaktır ancak aksi bir durumda olumsuz işlem yapılıyor.

Açık arttırma şartları da yine Denizbank yetkilileri tarafından belirleniyor ve en yüksek teklif veren kişi, gayrimenkulün sahibi oluyor. Bu süre zarfında tek bir kişi talepte bulunabileceği gibi bir gayrimenkule daha fazla insan da teklif verebiliyor ve talep edebiliyor. Az önce de belirttiğimiz gibi en yüksek teklif her zaman kazanacaktır.

birevim
Paylaş

7 Comments

  1. Başak Kılıç Reply

    İhaleye katılmak için yapmamız gereken ön ödeme miktarı eve göre mi değişiyor yoksa tüm evler için aynı mıdır?

    1. Gizem Yalçın Reply

      Bankadan alınan evler daha uyguna geliyor evet ama teminat için evin parasının bir kısmını bankaya veriyorsunuz diye biliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

four − four =