Diyarbakır Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Ev sahibi olmak artık yıllarca birikim gerektirmiyor. Faizsiz taksitle ev almak isteyenler ihtiyaç duydukları ayrıcalıklara Birevim ‘de kolayca ulaşabilirler. Tüm şehirlerimizde şubesi bulunan Birevim ’in sunduğu güvenilir fırsatlarla hayallerinizdeki eve sahip olmak oldukça kolay. Güvenilir bir lider şirket olan Birevim, çok sayıda insanı Diyarbakır taksitle ev sahibi yapmaktadır.

birevim peşinatsız ev

Konutta kredi faizsiz avantajı sunan tasarruf finansmanı şirketi bu sektörde binlerce insanı 30 yıl içinde ev sahibi yapmıştır.

Neden Diyarbakır’a Yatırım Yapmalıyım?

Medeniyetlerin beşiği olarak anılan Diyarbakır, tarihi noktaları ve etkileyici doğası ile her mevsim farklı ve harika deneyimler sunuyor.   Diyarbakır, doğal güzelliğinin yanı sıra surları, İç kale, 2. yüzyıldan kalma St. George Kilisesi, 8.000 yılı aşkın süredir tarım yapan Hevsel Bahçeleri ve Ongözlü Köprüsü (Dicle Köprüsü) gibi tarihi cazibe merkezleriyle parlıyor.  Dicle nehrinden beslenen Hevsel Bahçeleri, sonbaharda doğal ve canlı bir şaheserdir.

Özellikle prim yapacak yerleri zamanında belirleyip bu bölgelerde doğru yatırımı yapanlar karlı oluyor. Bu nedenle ister gayrimenkul yatırımı yapın ister arsa, işin püf noktası, doğru yerde doğru zamanda doğru yatırımı yapmaktır.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim, Diyarbakır kredisiz ve taksitle ev alma kampanyaları sunuyor.

Arazi Yatırımı, mobil seçenekler arasında her zaman en popüler yatırım araçlarından biridir. İnşaat sektöründe son yıllarda yaşanan hızlı ve geniş yapılanma ile arsa yatırımı tercihi de ön plana çıkmaktadır. Çünkü arsa, özellikle Diyarbakır gibi büyük şehirlerde en karlı gayrimenkul yatırımlarından biridir. Karlı olmasının yanı sıra araziye yatırım yapmak da risklidir. Bu nedenle yatırım yaparken alanında uzman ve referans alınan uzmanlara danışmak gerekir.

Taksitle Ev Sahibi Ol!

Nasıl kira öder gibi ev satın alabilirsiniz? Kira ödüyormuş gibi bir ev satın almak, sizin ve aileniz için en iyi yatırımdır. Birevim, güvenli ve uygun ödeme planları ile ancak faiz ödemeden bu hedefe ulaşabileceğiniz doğru yerdir. Birevim‘de evinizi gelir seviyenize göre ve size en uygun ödeme planları ile faiz ödemeden satın alabilirsiniz. Faizsiz, vade farksız ve peşinatsız müşterilerimiz için özelleştirilmiş Konut Finansmanı Paketi ile geleceğe kaygılanmadan evinize sahip olmak için bir adım atabilirsiniz. Taksitle ev almak için yapmanız gerekenler Taksitle ev satın almanın ilk adımı, satın almak istediğiniz eve karar vermek olmalıdır. Hayalinizdeki evi bulun ve evin fiyatına göre bütçenizi belirleyin. Ardından aylık ödeme planlarınızı yani taksitlerinizi yapın. Peşinatlı veya peşinatsız ödemelerinize başladığınızda evinize kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Birevim Şubeleri Hangileridir?

Diyarbakır’da iki ilde şubeleri bulunan Birevim’ den randevu alabilmeniz için kontak bilgileri aşağıda paylaşıyoruz.

Diyarbakır Kaya pınar Şubesi

Urfa Bulvarı Murat 4 Sitesi. A / Blok Apt. No: 86. B Kaya pınar / Diyarbakır

0412 238 19 23

Diyarbakır Yenişehir Şubesi

Akkoyunlu Bulvarı 28 / A Yenişehir / Diyarbakır

0212 622 14 72

 

 

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

six − 6 =