Düzce Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Gayrimenkul yatırımı, ülkemizde en iyi küçük ölçekli yatırım fırsatlarından biri olarak kabul edilir. Bugünlerde kolay ödeme planlarına sahip farklı mülk seçeneklerinin mevcudiyeti, ülkemizde gayrimenkul yatırımının uygun fiyat faktörüne daha da katkıda bulunuyor. Öyleyse, taksitle mülk satın almak istiyorsanız ve süreci tam olarak bilmiyorsanız, yardım etmek için buradayız. Bu blokta, ülkemizde taksitli mülk satın almak için size bazı yararlı ipuçları vereceğiz. Yani, daha fazla uzatmadan başlayalım!

birevim peşinatsız ev

Bir yer seçmek, ülkemizde taksitli mülk satın alma sürecinin çok önemli bir adımıdır. Seçtiğiniz ev her zaman tüm onay kutularını işaretlemeyebilir, ancak konum, göz ardı edilemeyecek bir şeydir. Bu nedenle, Düzce taksitli satın aldığınız mülkün iyi bir konumda olduğundan ve bölgedeki tüm ana yollarla uygun bir şekilde bağlantılı olduğundan emin olun.

Mülkünüzün konumu hakkında daha fazla bilgi edinmek için internet üzerinden “Arsa Bulucu” yu kullanabilirsiniz. Yakın zamanda gelişmiş bir araçtır. Konumlar, yaşamınızı ve genel mülk değerinizi etkileyebilir, bu nedenle Düzce taksitli bir ev satın alırken göz önünde bulundurulması gereken en önemli şeylerden biridir.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Faiz ödemeden ev sahibi nasıl olunur?

Birevim tasarruf finansman modelinde, önce tasarruf miktarınıza karar verirsiniz. Tasarruf tutarınıza, satın almak istediğiniz evin fiyatına karar verdikten sonra peşinatlı veya peşinatsız modellerden dilediğinizi tercih edin.  Peşinat yöntemini belirledikten sonra vade dönemini seçin. Ödeyebileceğiniz taksit tutarını kendiniz belirleyerek 18 aydan 360 aya kadar olan vade gruplarından birine dahil olabilirsiniz.

Karşılıklı yasal güvenceye dayalı olarak sözleşmeyi imzaladıktan sonra Düzce taksitli ev alma işlemlerinizin büyük bir kısmı bitmiş olacaktır. Tasarruf tahsis tarihi eğer çekilişli grupta iseniz noter huzurunda yapılacak çekiliş ile belirlenir. Böylece o tahsis tarihinde ihtiyacınız olan miktarı kullanabilirsiniz.

Bu tür birikim tahsisinin ardından taksit tutarlarınız sabitlenmektedir. Borcunuz tasfiye edilinceye kadar ödemelerinizi rahatlıkla yapabilir ve ihtiyaç halinde dondurabilirsiniz.

Birevim Orta Vadeli Modeli

Ödeme planlarındaki mali zorlukları ve aksaklıkları öngöremediğimiz bu dünyada; Birevim, ev sahibi olmayı hayal edenlerle empati kurar ve taksitleri erteleme veya yeniden yapılandırma fırsatı sunar. Orta Vadeli Modelin aşamaları şu şekildedir: Öncelikle satın almak istediğiniz bütçesine karar veriyorsunuz. Bütçe durumunuza göre peşinatlı veya peşinatsız modeli tercih ettikten sonra gelir seviyenize göre size en uygun taksit tutarını ve vade dönemini seçeceksiniz. Orta Vadeli Modelde tahsis tarihiniz sözleşmenin imzalanması sırasında tarafınıza karşılıklı hukuki güvenceler ile bildirilmektedir. Ödeme süresi içerisinde taksitlerinizi ve ödeme planınızı özgürce yeniden yapılandırma hakkına sahipsiniz. Tüm taksit tutarları tahsis öncesi ve sonrası sabittir. Ancak maddi rahatlığınız varsa tüm borç ve yükümlülükleriniz için erken ödeme yaparak yeni modellerimizden tekrar faydalanabilir ya da taksit ödemelerinizi erteleyebilir ve tekrar finansal rahatlığınız olduğunda ödemelerinize devam edebilirsiniz.

 

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

five × 4 =