Elazığ Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

İlk kez ev satın alanlar genellikle daha deneyimli ev alıcılarının karşılaşmadığı zorluklarla karşılaşır. Büyük bir fark, ilk kez gelenlerin kredi geçmişine sahip olma olasılığının düşük olmasıdır. Geçmişte çok fazla borç almadıysanız veya kredi kartı kullanmadıysanız, kredi raporunuzda çok az bilgi olabilir veya hiç bilgi olmayabilir. Neyse ki, kredi notunuz sizi bir ev satın almaktan alıkoymamalıdır. Bugün Birevim tasarruf finansmanı programı aylık tasarruf limitini ödemelerini karşılayabildikleri sürece, hiç kredi puanı olmayan alıcıları kabul eder.

birevim peşinatsız ev

Konutta kredi faizsiz ve Elazığ ev satın al taksitle üstelik taksit dondurma seçeneği  ile tasarruf finansman şirketleri yapabilmektedir.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Neden Elazığ’a Yatırım Yapayım?

Öncelikle ülkemizde gayrimenkul sahibi olmanın birçok nedeni var. Bir mülk satın almanın amacı sadece yaz tatili için değil, aynı zamanda büyük bir yatırım fırsatıdır. Çünkü Türkiye, dünyanın en büyük emlak piyasalarından biri haline geldi. Özellikle yurtdışına sahip olmak veya yurt dışında yatırım yapmak isteyenler için. Türkiye şu anda doğası, havası ve tarihi nedeniyle Akdeniz kıyılarının en çekici yerlerinden biridir. Bu nedenle hükümetimiz, bu sektörü canlandırmak ve refahına katkıda bulunmak için yabancı gayrimenkul yatırımlarını teşvik ediyor. Bu, finansman fırsatına yansımakta ve Türkiye’de yerleşik olmayan yabancılara kredi kullandırılmaktadır. Türkiye, 2007 yılında ipotek kanununu kabul etti. 2007 yılına kadar Türkiye’de konut kredisi ile yabancılara ve Türk vatandaşlarına taksitle daire satın alma imkanı yoktu. Genel olarak Türkiye’de ipotek alma prensipleri, bu konuda İspanya veya Fransa gibi en gelişmiş ülkelerdeki ipotek kredisi kurallarından farklı değildir. Ancak süreç daha uzun sürebilir.

Peki, yabancılar bu kadar kolay ev satın alırken bizler nasıl avantajlı şekilde kredisiz ev satın alabiliriz.  Çok kolay şekilde ev sahibi olabilirsiniz. Birevim gibi 30 yılı aşkın süredir hizmet veren tasarruf finansman şirketlerinin fırsatlarını ve kampanyalarını takip edin. Bu şirketler küçük taksitlerle ev sahibi olmanıza olanak sağlıyor. Ülkenin herhangi bir yerinden dilerseniz yatırım dilerseniz oturmak için ev sahibi olabilirsiniz. Üstelik;

  • Peşinatsız,
  • Faizsiz
  • Kira öder gibi küçük taksitle,
  • Vadeler sizin bütçenize göre 360 aya kadar uzayabilir.
  • İster kura ister kurasız sisteme dahil olabilirsiniz.

18 yaşını doldurmuş ve sabit gelir beyan edebilen her Türk vatandaşı bütçesine uygun sistemlerle Birevim tasarruf sistemi aracılığı ile ev sahibi olabilir.  Özellikle tarım gibi birçok anlamda yatırım yapılması gereken şehirlerimizden biri olan Elâzığ’ın köklü tarihini de göz önüne alarak ev satın alabilirsiniz.  Elazığ’dan faizsiz ve kredisiz ev satın almak için Birevim kontak bilgilerini aşağıda belirttik.

Elazığ Birevim Şube Bilgileri Randevu Al

0424 238 67 01

Çarşı Mah. Bosna Hersek Blv. İstasyon Cad. No:5 Merkez / Elazığ

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

19 − six =