Eminevim Araba Kampanyaları Neler?

Eminevim araba almak isteyenlere farklı kampanyalar ile bu fırsatı veriyor. Sunulan bu fırsatların en büyük avantajı insanların faizsiz ev sahibi olabilecek olmaları olarak gösteriliyor. BDDK tarafından aldıkları lisans ile hizmetlerini sunan şirkete başvuru yaparak sizde sunulan Eminevim araba kampanyaları üzerinden istediğinizi araca ulaşmayı başarabilirsiniz.

birevim peşinatsız ev

Eminevim Kampanyaları

Eminevim kampanyaları hem ev hem de araba için sunuyor. Tabi bu kampanyalar dönemsel olarak değişiklik gösteriliyor. Çekilişli araba sahibi olmak isteyenlere ve normal ödeme yaparak araba sahibi olmak isteyenlere bu fırsatlar veriliyor. Yapmanız gereken sizin için doğru hesaplamayı yaparak en doğru tercihe yönelmek olacaktır.

Aile bütçenizi belirleyerek işe başlamanız daha doğru olacaktır. Bunun ardından Eminevim araba alma şartları ve diğer detaylara göz gezdirmek daha rahat olacaktır. Önemli olan konu kendiniz için en doğru tercihi yapmanız olacaktır. Bu tercihi yaparken zorlanmamanız gerektiğini ve en hızlı şekilde araba almak yerine en doğru şekilde araba almanızın önceliğiniz olması gerektiğini unutmadan hareket etmelisiniz.

Faizsiz ve Kredisiz Otomobil Sahibi Olmak

Eminevim müşterilerine hem faiz ödemden hem de kredi ile uğraşmadan araba sahibi olma şansı sunuyor. Bu şansı kullanmak için öncelikle başvurunuzu yapmanız gerekiyor. Bu kampanyada çekişiş sistemi sunuluyor. Sizde bu çekiliş sisteminde iki seçenekten birisine sahip olabilirsiniz.

Aylık 1875 TL taksitli seçeneği seçerek 48 ay ödeme yaparak 100 bin TL’lik bir araca ulaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda %10 peşinat ile ödeme yapmanız gerekiyor. Daha sonra bu süre dolmadan araba sahibi oluyorsunuz.

1500 TL ile otomobil sahibi olmanız da mümkün kılınıyor. 60 ay vade seçeneği ile 100 bin TL’lik bir araç alabiliyorsunuz. Bunun içinde %10 peşinat ödemeniz gerekiyor. Eminevim oto almak isteyenler için bu en doğru seçenek olarak sizlere sunuluyor diyebiliriz.

En Geç 13. Ayda Araba Sahibi Olun

Eminevim tarafından sunulan bir başka araba alma yöntemi de çekilişsiz olan sistemdir. Bunun için belirli şartlar vardır. 1388 TL taksit ödeyerek 13. Ayda araba sahibi olmak istiyorsanız 72 kişilik bir grupta yer almanız ve %50 peşinat ödemeniz sizden isteniyor.

Ağustos ayına özel olarak sunulan bu fırsat için internet üzerinden online kayıt yapmanız veya şubelere giderek başvuru da bulunmanız gerekiyor. %50 peşinat ödeme şansınız yoksa 2777 TL taksitli olan seçeneği de tercih edebilirsiniz. Bunun içinde 72 kişilik bir grupta yer almanız gerekiyor.

Bu iki seçenekten bir tanesini tercih ederek rahatça çekiliş ile uğraşmadan araba sahibi olabilirsiniz. Eminevim araba taksitleri belirlenirken önceliğin ailenin aylık gelirine göre hesaplama yapılıyor. Gelir miktarınızın %50’sini geçmeyecek bir taksit seçeneğine yönelmek büyük önem taşımaktadır.

Sizde bu konuda ki tercihinizi yaparken bu konuyu göz ardı etmemelisiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

12 − 7 =