Eminevim Genel Müdürlük ve Şube Bilgileri

Eminevim ülkemiz üzerinde bulunan TC vatandaşlarına uygun ödeme koşulları ve faizsiz bir şekilde ev alma imkanı veriyor. Eminevim şubeleri ve genel müdürlük üzerinden, online bağlantı üzerinden ve müşteri hizmetleri üzerinden bağlantı kurarak ev alma şansına sahip olabilirsiniz.

birevim peşinatsız ev

Sadece ev değil aynı zamanda arsa, gayrimenkul ve araba gibi yatırım veya temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şeyler almanıza imkan tanınıyor. Bu konuda onlarla yüz yüze bağlantı kurmak ve daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız yapmanız gereken işlem şubelerini veya genel müdürlüğü ziyaret etmek olacaktır. Burada sizlere gerekli bilgi aklınızda soru işareti kalmayacak şekilde verecektir.

Eminevim Genel Müdürlük

Eminevim genel müdürlük binası şirketin aynı zamanda merkezi konumundadır. İstanbul’un Üsküdar ilçesinde sürekli olarak hizmet vermektedir. Açık adres aşağıda ki gibidir.

Eminevim genel merkez adresi; Altunizade, Kısıklı Cd. No:36, 34000

Şirketin tüm yönetim birimleri burada yer almaktadır. Şirketin 30 yıllık tecrübesi ve bu sürede teslim edilen 193 bin adet ev, araba veya arsa gibi ürünlerin kararları burada tutulmaktadır. Toplamda 2050 çalışanı sahip olan şirket her ay binlerce aileyi ev veya araba sahibi yapmayı başarmaktadır.

Şirket hakkında merak ettiğiniz ve endişe duyduğunuz noktaları gidermek istiyorsanız genel müdürlüğü ziyaret etmek en doğru nokta olacaktır.

Eminevim Şubeleri

Eminevim şube hizmetlerini ülkemizin birçok noktasında vermektedir. Belki de tasarruf finansmanı konusunda şube bazında ülkemizde ki en yaygın ağa sahip olan şirket olduklarını söylemek doğru olacaktır. Şubelerin geneli İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya ve Gaziantep gibi büyük şehirlerde yer alıyor.

Ancak bunun dışında Adıyaman, Erzincan, Kastamonu gibi şehirlerde de şubeleri bulunuyor. Tüm ülke genelinde 100’ün üzerinde şube ile müşterilerine gerekli hizmeti sunuyorlar. Şirkete ait internet sitesine girerek buradan şubeler bölümüne girdikten sonra Eminevim şube bilgileri hakkında tüm detaylı bilgilere kesintisiz bir şekilde erişim sağlama şansınız var.

Bu şansa ulaşarak rahatça onlarla bağlantı kurabilir, sözleşmeler hakkında, kampanyalar hakkında ve diğer konular hakkında detaylı bilgilere ulaşım şansına sahip olabilirsiniz.

Eminevim Çalışma Saatleri

Eminevim üzerinden bilgi almak istiyorsanız yapmanız gereken onlarla öncelikle bağlantı kurmanız olacaktır. Şubeleri ziyaret etmek istiyorsanız yapmanız gereken çalışma saatleri içerisinde orayı ziyaret etmek olacaktır.

Eminevim çalışma saatleri sabah 09:00’da hizmet vermeye başlayıp akşam 19:00’a kadar devam edilmektedir. Mesai saatleri içerisinde resmi işlemler yapılırken, diğer anlarda müşterilerin merak etmiş olduğu sorulara detaylı bir şekilde cevap verilmektedir.

444 36 36 müşteri iletişim numarasını 7/24 kesintisiz bir şekilde arama şansına sahip olabilirsiniz. Bu konuda merak ettikleriniz, yapmak istediğiniz işlemler gibi birçok soruya cevap verilecektir.

Güvenilir ve deneyimli bir ortamda sizlere hizmet veren şirket sizlerin memnun olması için çalışmalarına devam ediyor olacak.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

seven − three =