Eminevim Müşteri Hizmetleri – Eminevim İletişim Bilgileri

Eminevim uzun yılların vermiş olduğu deneyim, güçlü yapısı ve insanları mutlu eden hizmetleri ile 30 yıldır hizmetlerini sunuyor. İnsanların mutlu olması ve ihtiyaçları olan evlere ulaşması için onlara gerekli hizmeti vermeye odaklanıyorlar.

birevim peşinatsız ev

Eminevim iletişim konusunda ki güçlü yapısı sayesinde merak edilen tüm sorularına açıkça cevap veriyor. İnternet sitesi başta olmak üzere, ülkenin her noktasına yayılan şubeleri, iletişim adresleri, müşteri hizmetleri numarası üzerinden bunu sunuyor. Sizlerin yapması gereken bu konuda gerekli bilgiye sahip olarak hareket etmek olacaktır. Bu sayede şirket ile alakalı aklınızda soru işareti varsa onu tamamen ortadan kaldırmış olacaksınız.

Eminevim Müşteri Hizmetleri

Eminevim müşteri hizmetleri kesintisiz bir şekilde 7/24 hizmet vermektedir. Tek yapmanız gereken bu numarayı aramak olacaktır. Burada merak ettiğiniz konular hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz gibi aynı zamanda onlarla yaptığınız sözleşme ve ödeme planınız hakkında da bilgi alabilmeniz mümkün olacaktır.

Müşteri hizmetlerine ulaşmak için 444 36 36 numarasını aramanız yeterli olacaktır. Bu genel müşteri hizmetleri numarasıdır. Eminevim telefon numarası her şube için farklıdır. Yani direkt olarak Kastamonu veya İstanbul Ataköy’de yer alan bir şubeyi arayacaksanız onun için özel bir numara size sunulmaktadır.

Sadece telefon numarası ile değil aynı zamanda şubeye giderek, mail atarak veya sosyal medya üzerinden de sisteme erişim sağlamanız mümkün olacaktır.

Eminevim İletişim Bilgileri

Eminevim müşteri temsilcisi ile yüz yüze görüşmek için 444 36 36 numarasını arayabilirsiniz. Ancak şirkete ulaşmak için kullanabileceğiniz tek yöntem bu değildir. Bunun yanında kullanabileceğiz farklı seçenekler bulunmaktadır.

Bilgi almak için [email protected] adresini kullanmanız gerekiyor. Genel konuları öğrenmek istiyorsanız Eminevim.com adresini de ziyaret edebilirsiniz. Bunların yanında memnuniyet ve şikayetlerinizi aktarmak için [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

Eminevim müşterilerinin memnuniyeti için özel bir ilgi gösteriyor. Tasarruf ederek yapacakları yatırımlarda onları rahat hissettirmek, sürekli bir endişe yaşamalarının önüne geçebilmek için bu konuya özel bir bilgi gösteriyorlar. Sizde merak ettiğiniz soruları sorabiliyor ve gerekli cevapları bulduktan sonra ona göre hareket ediyorsunuz.

Eminevim Hizmetleri

Eminevim’in öncelikli hizmeti insanların rahat bir şekilde ev sahibi olmasına imkan tanımasıdır. Tek yapmanız gereken bu sistemler ve hizmetler arasından istediğinize ulaşmak olacaktır. İstediğinizi almak için çekilişli sistem veya peşinatlı sistemi tercih edebilirsiniz. Ayrıca isterseniz sadece özel olan bir hizmetten de yardım almanız mümkün olacaktır.

Bunların yanında dönemsel olarak kampanyalar sunulmaktadır. 128 tane şubesi ile 30 yıl boyunca 200 bin kişiye ev veya otomobil teslimi yapan şirket 2 binin üzerinde çalışanı ile hizmet veriyor. Sürekli artan talebe karşılık vermek için şirket yapısını buna uygun olarak düzenlemeyi ve insanların memnuniyetini sağlamaları konusunda dikkatli hareket ediyorlar.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

1 × one =