Emlak Konut GYO’dan Tüketicileri Sevindirecek Avantajlı Kampanya!

Kovid-19 salgınından dolayı gayrimenkul yatırımlarını ertelemek zorunda kalanlar için Emlak Konut GYO’nun başlatmış olduğu Hayallerini Erteleme Türkiye kampanyası; kısa süre içerisinde birçok kişinin beğenisini kazandı. Bu kampanya kapsamında yüzde beş peşinat ve yüzde 10 indirimle tüketicilerin ev sahibi olması sağlanacak. Bunun yanı sıra, kampanyadaki taksit ödemeleri ise üçüncü yılda başlayacak.

birevim peşinatsız ev

Emlak Konut GYO Kampanyası Hangi Şartları İçeriyor?

Emlak Konut GYO; yapmış olduğu açıklamayla ev sahibi olmak isteyenler için birbirinden avantajlı kampanyalarını devam ettiriyor. Bu bağlamda, kampanya doğrultusunda teslime hazır ve yapımı devam eden projelerden tüketicilerin faydalanması mümkün olacak. Emlak Konut GYO tarafından sunulan kampanyanın yalnızca belirli bir süre için geçerli olmasından dolayı tüketicilerin elini çabuk tutması gerekiyor. Kampanyanın kapsadığı iller arasında İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Kocaeli, Denizli ve Niğde yer alıyor.

Kampanyaya dahil olan birçok proje bulunuyor. Avrupark Hayat, Avangart İstanbul, Büyükyalı İstanbul, Başkent Emlak Konutları, Düşler Vadisi, Cer İstanbul, Evora Denizli, Evora İzmir, Gebze Emlak Konutları 3.Etap, İdealist Cadde, Göl Panorama Evleri, İstmarina, Koordinat Çayyolu, Karat 34, Merkez Ankara, Köy Zekeriyaköy, Nidapark İstinye, Nidapark Küçükyalı, Niğde Emlak Konutları, Tual Adalar, Temaşehir Konya, Tual Bahçekent, Semt Bahçekent, Yeniköy Konakları İstanbul ve Validebağ Konakları projelerinin söz konusu kampanyaya dahil olduğu açıklanmıştır.

Emlak Konut GYO Çalışmalarını Büyük Bir Gayret ile Devam Ettiriyor!

Bu kampanya hakkında konuşan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Hakan Gedikli; Kovid-19 ile yalnızca sağlık açısından değil ekonomik açıdan da mücadele etmenin önemli bir husus olduğuna değindi. Gedikli; ülkenin gücüne ve geleceğine güvendiklerini söyleyerek vatandaşların kendilerine olan güvenini boşa çıkarmamak adına Hayallerini Erteleme Türkiye kampanyasına hayat verdiklerinden bahsetti. Bu proje sayesinde bilhassa dar ve orta gelirli vatandaşlar ile Kovid-19 sürecinde ekonomik zorluklar yaşayan kişilerin konut satın alma hayallerini ertelemesinin önüne geçilmek isteniyor.

Kampanya hakkında detaylı bilgiler veren Gedikli; tüketicilerin taksit ödemelerinin üçüncü yılda başlayacağını ifade ederek vatandaşların yalnızca yüzde 5 peşinat ve yüzde 10 indirimle ev sahibi olabilmesinin önünü açtıklarını dile getirdi. Bu durumu bir örnekle açıklayan Gedikli; kampanyaya katılan tüketicilerin 500 bin TL tutarındaki evi yüzde 10 indirim sayesinde 450 bin TL’ye almalarının mümkün olduğuna değindi. Bunun yanı sıra, tüketiciler, istedikleri takdirde indirimli fiyat üzerinden yalnızca yüzde 5 peşinat yani 22 bin 500 TL ödedikleri takdirde evlerine anında taşınma ve oturma şansına sahip olabiliyorlar.

Tüketicilerin taksit ödemeleri ise üçüncü yılda başlıyor. Buna göre, vatandaşlar, üçüncü yılın başında yüzde 15 ara ödeme yapıyorlar. Yukarıdaki 450 bin TL tutarındaki ev için 67 bin 500 TL ara ödeme yapılması isteniyor. Ara ödemenin ardından ise tüketiciler düzenli olarak taksit ödemesi yapmaya başlıyorlar.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

20 − 1 =