Erzincan Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Bizler hayatlarımızda fırsat geldiği anda değerlendirmek isteriz. Ancak bazı fırsatlar vardır ki neredeyse gelmesi imkânsız gözüyle bakarız. Çünkü şartları çok zorlaştırmışlardır, bu fırsatların biriyse tabii ki “ev alma fırsatı” dır. Neticesinde her şey bu kadar pahallaşmışken ev alma hayalini bile kurmamıza engel olmuşlardır, özellikle son yıllarda insanlar bu konudaki hedefini imkânsız olarak tanımlarlar. Ancak durun! Faizsiz finansman şirketi olan Birevim kuruluşu sizlerin bu imkânsız diye sınıflandırdığınız ve hayallerinizin arasından çıkardığınız kredisiz ve taksitle ev alma fırsatını sizlere kazandırıyor.

birevim peşinatsız ev

Neden Ev Almak Böyle İmkânsız Hale Geldi?

Yakın çevremize baktığımız zaman insanların ev alma konusunda hiçbir şekilde adım atamadığını görmekteyizdir, ancak bunun bir nedeni vardır o da pahallılıktır. Pahallılığa ise sebep olan noktalardan biri de dünya genelinde artan ve Türkiye’mizde de olan nüfus yoğunluğu ve git gide dünyada artan rakamlardır. E durum böyle olunca da arz-talep ilişkisi bir hayli değişmekte ve bu değişim ile her şeyin fiyatı pahallaşmaktadır. Bu durum tabii ki insanların kafasını rahat bir biçimde çatı altına koyacağı emlak fiyatlarına da yansımıştır. Bir de bu durumlar yetmiyormuş gibi dünyayı kötü olarak etkisi altına alan Korona-virüs pandemisi de olumsuz olarak yansımıştır. İşte tüm temel problemler toplandığında ev alma konusunu neredeyse imkânsız olarak görüyoruz. Ancak kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı bizlerin kurtarıcısı olmaktadır.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim Kuruluşunu Neden Tercih Etmeliyiz?

Özellikle yukarı da bahsettiğimiz durumdan ziyade bizleri ev sahibi yapmak istiyormuş gibi gözüken şirketlerin tuzaklarına düşmemek için faizsiz finansman şirketlerinin en güveniliri olan Birevim’i tercih etmeliyiz. Örnek vermek gerekirse sizleri konutta kredi veriyoruz adı altında birçok şekilde sömürmektedirler. Konutta kredi diyip; peşinat istemeleri ve bu peşinatı biriktirirken hem sizlerin zaman kaybetmesine hem de sizlerin maddi olarak geri düşmenize neden olmaktadırlar. Bu da yetmiyormuş gibi üstüne üstelik aylık olarak onların belirlediği yüksek limitli olan ve ödeneğin birçoğunun evin kendisine değil, anlaşmış olduğunuz kuruluşun sizleri yüksek olarak sunduğu aylık faize ödemiş oluyorsunuz. Durum da böyle olunca tabii ki Birevim’in sizleri sunduğu kredisiz ve taksitle ev sahibi olma fırsatı en mantıklısı olmaktadır.


Birevim ile Nasıl İrtibata Geçerim?

Evet, siz bir müşterisizin ve tabii ki Türkiye’mizin güzel yerlerinden biri olan Erzincan’da ev sahibi olmaya karar verdiniz işte bu yüzden Birevim’in sizleri sunduğu Erzincan kredisiz ve taksitle ev sahibi olma fırsatına da başvurdunuz. Harekete geçmek içinse tabii ki irtibat kurmak gerekir ve bu irtibat içinse;

Birevim iletişim numarası: 444 23 53.

Evet, bu numarayı tuşlayarak ve kimlik bilgileriniz, aylık maaş veya gelir bordronuz ile iletişime geçmek çok kolay.

Bu adım ile hem kira ödemekten kurtulmuş oluyorsunuz, hem de o imkânsız olarak baktığınız hayalinizi gerçekleştirmek için adım atmış oluyorsunuz.

 

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

eighteen − 4 =