Erzurum Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Herkes hayata geldiği günden beri bir amaç ve bir hedef uğruna birçok şeyin peşinden koşmaya başlar. Ancak bunlardan bir kaçı bizler için hayal olarak anılır, bu hayallerin bazıları ise bizlerin yaşamında daha rahat adımlar atmamız için gerekli olacak şeyleri barındırır. Bu hayal ise tabii ki “ev alma fırsatı” dır. Bahsettiğimiz  hayale koşmak  için çok çalışmak lazımdır, ancak birçoğumuz bu inancı kaybetmeye başladı bile. Neticesinde artan fiyatlar bizleri derinden etkilemektedir, hem psikolojik olarak hem de maddi olarak başa çıkmamızı ve dik durmamızı engelliyor. Ancak umudunuzu asla kaybetmeyin şimdi yazımızda göreceğiniz Erzurum kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı sizlerin bu yitip giden hayalinize umut olacaktır.

birevim peşinatsız ev

Ev Sahibi Olabilmek Neden Bu Kadar Zorlaştı?

Dünyada her geçen gün nüfus artmaktadır ve bu çarpıcı olarak ta ülkemizde gözlemlenmektedir. Neticesinde insanlar kalabalıklaştığı zaman tüketim de artıyor, bu da arz talep ilişkilerine yansımaktadır. Arz-talep ilişki dengesi yerinden oynamaya başladığında birçok şeyin fiyatı yükselmeye başlar ve bu da taksitle ev alma fırsatına bile yansımaktadır. Neticesinde insanoğlu ilk gününden beri kafasını güvenle sokacağı ve gelecek nesillere bu rahatlığı aktaracağı o evi almak ister ve yuvasını onun üstüne inşa etmek ister. Bu nedenle yerleşik hayata geçen toplumlar bunun farkında olurlar tabii bu insanlarda, kredisiz ve taksitle ev alma fırsatını bildikleri içinde fiyatları arttırırlar.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Bunca Seçenek Arasında Neden Kredisiz ve Taksitle Ev Almalıyız?

Biliyorsunuz ki ev alma fırsatı konusunda birçok seçenek bizleri beklemektedir. Ancak bunlardan birçoğu sizleri değil kendi kuruluşları düşünmektedir. Örneğin; bankalar sizleri ev sahibi yapmak için çok fazla külfetin altına sokmak isterler. Peşinat ödemenizi isterler, hele bir de kira da iseniz bu peşinatı biriktiremezseniz hayatınız boyunca ev alma fırsatınız imkânsız hale gelir. Sonrasında ise sizleri aylık büyük rakamlar ödemek zorunda bırakırlar ve bu rakamların çoğu evden bile daha pahalı olan faiz ödenekleridir. E tabii size yazık değil mi? 400.000 Türk Lirası değerinde olan bir eve neden geri ödeme olarak 850.000 Türk Lirası veresiniz. İşte bu yüzden Birevim sizlere hayallerinizi süsleyecek fırsatı veriyor Erzurum kredisiz ve taksitle ev alma fırsatını sunuyor. Üstelik peşinat zorunluluğu olmadan çok kolay bir şekilde ve taksitleri çoğunlukla sizin istediğiniz rakamlar ile kira öder gibi ödeme fırsatı sunmaktadır.Unutmayın konutta kredi adı altında sizleri zor durumlara sokmak isteyen firmalar olabilir.

Birevim Erzurum Şubesi İle Nasıl İrtibata Geçerim?

Öncelikle yapmanız gereken bir telefon ile irtibata geçmek ve uzman ile konuşmak olacaktır. Birevim Erzurum irtibat numarası: (0442) 215 41 15 tir. Sonrasında ise yüz yüze gelip çoğu aşamayı tamamlamak için açık adres ise: Kazım Karabekir Mah, Orhan Şerifsoy Cd. No:32, 25040 Yakutiye/Erzurum dur. Kimlik fotokopiniz ve gelir bordrosu fotokopisi ile hemen işlemlere başlayabilir ve Erzurum kredisiz ve taksitle ev alma fırsatını değerlendirebilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

one × 3 =