Eskişehir Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Hepimizin çeşitli hayalleri vardır, bu hayallerin peşinden koşmak ta bizi o hayali hedef olarak değiştirmemize sürükler, bizlerin bazı hedefleri vardır ki aşılması zor ve sahip olması bir hayli zor. Ancak insanoğlu ilk çağlardan beri bu hedefi mecburi olarak önüne koymuştur. Bu hedefin adı ise “ev alma fırsatı” hedefidir. Neticesinde ilk çağlarda insanoğlu gerek doğa şartları gerek ise doğa şartlarından doğan ve hayvanlar ile mücadelesinde hayatta kalma refleksi ile hareket edip, kendi başını güvenle bir çatı altına koymak istediği evi inşa etmiştir. Tabii insanoğlu değişti ve yerleşik hayata geçti. Türkiye’mizde de bu fırsata sahibiz bu fırsatı ise bizlere Eskişehir kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı olarak sunan Birevim firması vardır.

birevim peşinatsız ev

Ev Almak Eski Yıllara Göre Daha Zor, Peki Neden?

Sadece ülkemizde değil tüm dünyada git gide nüfus kalabalıklaşan bir hale gelmiştir. Neticesinde insanoğlu çoğalmaya mailli ve aile kurmayı seven canlıdır, durum da hayli böyle olunca arz-talep ilişkisi kalabalıklaşan nüfus ile dengelerini değiştirmektedir. Dengeler değişince de her şey pahalılaşmaktadır. Bu pahallaşma tabii ki emlak sektörünü de bir hayli etkilemektedir. Neticesinde öncesinde bahsettiğimiz gibi ev alma fırsatı bizlerin en büyük hayalidir. Bunu da emlak sahipleri bilmektedir. Eskişehir’de özellikle öğrencilerin tercih ettiği, bir hayli güzel ve hareketli olan şehrimizdir. Neticesinde insanlar orada da bir gelecek kurmak ister bu da zaten doğaldır. Hem kendine hem de gelecek nesillerine bu refahlığı vermek isteyenler Birevim fırsatları sayesinde hayallerine bir adım daha yaklaşacaktır.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim’i Neden Tercih Etmeliyiz?

Birevim şirketi; faizsiz finansman kuruluşu olduğundan sizleri zorunlu halde bırakmak ve zor durumda bırakmak istemiyor. Neticesinde çalışma prensipleri devlet tarafından değerlendirilmiş ve birçok kuruluşa göre çok daha avantajlı olduğunu görüldüğünden devlet tarafından onaylanmış ve resmi çalışma prensipleri içerisinde hizmetlerine devam etmektedirler. Hem sizleri bankalar gibi birçok ağır ödemekten sakınan, hem de önce sizleri sonra kendini düşünen Birevim’i tercih etmemiz bu kadar açık ve basittir, özellikle Birevim sizlerden zorunlu olarak peşinat talep etmemektedir. Bu peşinat ödenmediği halde bankalar gibi yüksek faizler de talep etmemektedir. Birevim sizlere resmen kredisiz ve taksitle ev alma fırsatının en uç noktalarını sunmaktadır. Aman dikkat! konutta kredi adı altında sizleri zor durumlara sokmak isteyen firmalar olabilir.

 

Nasıl İrtibata Geçeriz?

Evet, yazımızı okudunuz ve memnun mu kaldınız, emin olun bizler de memnunuz. Neticesinde bahsedilen bu avantajları sadece faizsiz finansman şirketi olan Birevim sunmaktadır. Dolayısıyla sizler de Eskişehir’de ev alma isterken bu da altın tepsi ile ayağınıza geldi, o zaman hemen irtibata geçin deriz. Birevim Eskişehir irtibat no: (0222) 220 92 69. Arayıp haberleştikten sonra da yüz yüze iletişim için, Birevim Eskişehir ofis adresi: Hoşnudiye, Cengiz Topel-1 Cd. No:19/A, 26130 Tepebaşı/Eskişehir.Gördüğünüz gibi bu kadar basit hadi sizler de bir an önce harekete geçin ve Eskişehir kredisiz ve taksitle ev alma fırsatını değerlendirin.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

five × one =