Ev Almak İstiyorum Ama Param (Peşinat) Yok Diyenlere 5 Çözüm

Ev sahibi olmak isteyen ve kira masrafından kurtulmak isteyen kişilerin sayısı bir hayli yüksek! Fakat bu isteklerin karşılığında peşinat ödeme durumuna sahip olan vatandaş da oldukça az! Tam da bu nedenle farklı ödeme ve satın alım alternatiflerinden faydalanma hakkınız bulunmaktadır. Dilediğiniz gibi seçim adımlarını tamamladıktan hemen sonra ödeme sistemleri kapsamında yeni bir konut sahibi olabilirsiniz.

birevim peşinatsız ev

Toki Fırsatlarından Faydalanın!

Peşinat olmaksızın ev sahibi olmak isteyen kişilerin öncelikli olarak göz atmaları gereken fırsatların başında Toki geliyor. Devlet tarafından düşük ve orta bütçeli vatandaşlar için hazırlanan bu konutları satın almak adına ekstra bir peşinat ödemeniz gerekmeyecektir.

Katılım Ücreti: Sadece Toki çekilişlerine katılırken 500 TL gibi cüzi bir katılım tutarı ödemeniz gerekir. Kurada başarılı olmamanız durumunda çekilişe katılım için ödemiş olduğunuz bu tutarın direkt olarak hesabınıza yeniden yatırılacağı da dile getirilmelidir. Herhangi bir şekilde zarara ya da riske girmeniz söz konusu değildir.

Eminevim Firmasına Göz Atın

Eminevim peşinat olmadan taksitle ödeme yapma imkanını sunan konut satın alım firmaları arasında bulunmaktadır. Bu firmanın aslına bakılırsa zorunlu tasarruf sağladığını da görebilirsiniz. Her ay ödemeniz gereken tutar üzerinden yine yapılan çekilişler üzerinden konut sahibi olma imkanını elde edeceksiniz. Bu şekilde ön ödeme yapacak bir birikiminiz olmada dahi konut sahibi olma şansını ertelemek zorunda değilsiniz.

Bir Evim ile Sorunsuz Satın Alım

Peşinat ya da faiz olmadan ev sahibi olmak isteyen kişilerin en güvenle istifade edebileceği sistemlerin başında kesinlikle Bir Evim geliyor. Bu süreç içerisinde ekonomik çalkantılar meydana gelse de aydan aya yapmış olduğunuz küçük tasarruflar ile bir ev sahibi olma fırsatını da elde edebilirisiniz. Elde edilecek olan verimlilik bu şekilde maksimum seviyeye çıkacaktır. Sorunsuz bir satın alım adımının tamamlanmasının sonrasında kira ödeme gibi sorunlardan da kurtulacaksınız. Aylık tasarruflarınız size bir ev yatırımı olarak geri dönecektir.

Fuzulev Sistemi Güvenilir Midir?

Peşinatsız, kredisiz ve faizsiz ev satın almanın mümkün olmadığını mı düşünüyorsunuz? O zaman henüz Fuzulev ile tanışmamışsınız demektir. Orta bütçeli olan vatandaşların da kendi evlerinde oturma fırsatını elde edebilmeleri için özel bir sistem oluşturulmuştur. Bu noktada en kısa sürede yüksek verimlilik ile müşteri hizmetleri temsilcileriyle görüşebilirisiniz.

Ödeme planının tam manası ile sizin istediğiniz sisteme ve sahip olduğunuz aylık kazanıma uygun şekilde tamamlanması için büyük çaba sarf edilmektedir. Bu noktada daha öncesinde sistemden faydalanan kişilerin yapmış oldukları olumlu yorumlar da dikkat çekiyor.

Kredi Çekin!

Banka kredisi kullanımının daha kurumsal olduğunu düşünüyorsanız belirli biri faiz oranı üzerinden kredi çekerek evinize kavuşma imkanını elde edebilirsiniz. Kredi çekmek son dönemlerde görece düşürülen oranlar üzerinden daha kolay olacaktır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

20 − sixteen =