Faizsiz Ev Almak Şimdi Mümkün! Birevim Hayallerinizi Gerçek Kılıyor!

Ev satın almak hemen herkes tarafından hayal edilen şeylerin başında gelmektedir. Ortalama olarak her Türk vatandaşı gerekli birikimi elde edebilmek için uzun süre çalışmaktadır. Ya da banka kredilerine başvurarak ev alım yöntemleri tercih edilmektedir. Ancak banka kredilerinde son yaşanan kur dalgalanmaları neticesinde faiz oranları tavanı görmüştür. Bu da bireylerin çekecekleri kredilerin geri ödemesini anaparalarının iki katından bile fazla olarak yapmaları sonucunu getirmektedir. Birikim için uzun süre beklemek istemeyenler ise faizsiz ev almak için farklı yöntemler araştırmaktadır.

birevim peşinatsız ev

Günümüz şartları altında faiz ödenmeden ev satın alınması bir hayal olarak görülebilmektedir. Çünkü artık kişiler elden borçlarının ödemelerini bile zaman geçmesinin ardından belli faizlerle almaktadır. Ancak Birevim sayesinde hayal olarak görülen faizsiz ev satın alımları gerçeğe dönüşmüştür. Siz de Birevim avantajlarından istifade ederek hem güvenilir hem de bütçenizi sarsmayacak ödemelerle birlikte evinize sahip olabilirsiniz.

Birevim ile Faiz Ödemeden Ev Sahibi Olun

Birevim sistemi sektöründe uzun süreden bu yana hizmet vermektedir. Hizmet sisteminde esas, müşterilerin birbirlerine destek olmasından kaynaklanmaktadır. Her bireyin ödeme gücü ya da evlerine giren aylık kazanç birbirlerinden farklıdır. Bundan dolayı Birevim sisteminde ödeme olanakları bir hayli geniş tutulmuştur. Yapılan görüşmeler sonrasında sisteme katılım sağlamak isteyen bireyler, kendileri ile ortak bir ödeme gücüne sahip müşteriler ile bir gruba sokulmaktadır. Oluşturulan grupların hemen ardından sistem işlemeye başlamaktadır.

Oluşturulan gruplardaki temel amaç küçük küçük taksitler ödenerek herkesin hayalindeki evi satın alabilmesini sağlamaktır. Üstelik bu amaç doğrultusunda bireyler sadece sıfır ev satın almamaktadır. Tercih eden kişiler için ikinci el ev alma imkânları da kullanıma hazırdır. Birevim tasarruf sistemi 365 kişilik gruplara kadar çıkmaktadır. Grup, aylık olarak toplamış olduğu para miktarını bir kişiye aktararak her ay bir ev satın alınmasına olanak tanımaktadır. Üstelik ev ödemeleri nakit olduğu için büyük indirimler elde edilmesi de mümkündür. Grup içerisinde o ayın şanslı üyesi ise yapılan çekilişler neticesinde belirlenmektedir.

Birevim Sisteminin Avantajları Nelerdir?

Faiz ödemeden ev almak Birevim sisteminin akla gelen ilk avantajları arasında kendini göstermektedir. Bu sayede sisteme dâhil olan kişiler, organizasyon gelirleri haricinde herhangi bir ekstra ödeme yapmamaktadır. Üstelik sistem, uzun süre beklemek ve para biriktirmek zorunda kalmadan ev satın alınmasını sağlamaktadır. Bu da, özellikle çekilişte ilk sıralarda çıkan bireylerin kira giderlerinden kurtularak kendi evlerine taşınmalarına olanak tanımaktadır.

Bireylerin Birevim avantajlarından faydalanmak için sisteme kayıt olmaları gerekmektedir. Bunun için internet sayfasındaki formun eksiksiz bir şekilde doldurulması istenmektedir. Formu dolduran kullanıcılar Birevim yetkilileri tarafından aranmaktadır. Böylelikle her bireye özel ödeme planları oluşturulmaktadır. Üstelik görüşmelerde müşterilerin kafalarındaki soru işaretleri de yetkililerce anında giderilmektedir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

four × five =