Fibabank Ekspertiz Ücreti

İnsanların hayatlarını kolaylaştırma niyeti ile yola çıkan Fibabank’ın vizyonu Türkiye’nin en sevilen bankası olmaktır.  45 yaşın üzerindeyken, muhtemelen hayatınızın eskisinden biraz daha karmaşık olduğunu fark etmişsinizdir. Geçmiş işverenlerden, ipoteklerden ve iyi tecrübeli bir yaşamın diğer finansal detaylarından sayısız yatırım hesabı, gözünüzü korkutur ve yatırım karmaşıklığı yaratabilir.

birevim peşinatsız ev

Güvenilir, istikrarlı ve uzun vadeli müşteri ilişkileri ile dikkat çeken Fibabank müşteri ilişiklerine önem veren durumu ile mülk kredileri veriyor.  Bankacılık hizmetleri gelişirken konusunda en deneyimli kurumlardan biri olan Fibabank Ekspertiz Ücretleri konusunda müşterilerine makul tutarlar sunuyor.

Ekspertiz hizmeti için anlaşmalı firmalardan destek alan Fibabank müşterilerine kredi formu yanı sıra ekspertiz talep formu imzalatmaktadır. Ancak siz Fibabank ile bir kez ilişki kurduğunuzda her zaman ulaşabileceğiniz bir müşteri uzmanı da sizlere yardımcı olacaktır.

Özellikle yatırımlarınızda size kişisel destek veren Fibabank müşteri temsilcisi ekspertiz ücretleri konusunda sizleri detaylı şekilde bilgilendirecektir.

Fibabank Ekspertiz Ücreti Nedir?

7/24 ulaşabileceğiniz Fibabank müşteri hizmetleri konut değer hesaplaması ile ilgili ekspertiz ücretleri konusunda detaylı bilgi verebilir. 545 Türk lirasından başlayan ekspertiz ücretleri mülkün metrekaresinden bulunduğu yere kadar fark gösterebiliyor.

Ekspertiz için her bankanı anlaşmalı olduğu şirketler bulunur.  Elbette ekspertiz sonuçları mülkün durumu ile ilgili olarak değişmektedir. Ancak istisna durumlar haricinde bir haftayı geçmeyecektir.

Fibabank kredi kullandırma servislerinde çalışan uzmanlar ekspertiz şirketleri ile sıcak temiz içinde çalışırlar. Evin piyasa değerini belirleyen ekspertizler evin piyasa değeri ile ilgili analizi bankanın ilgili bölümlerine bildirirler.  Ekspertiz raporu olmadan bir ev satın alamaz veya finanse etmek için borç para alamazsınız.

Fibabank Kredi Vermeden Neden Ekspertiz Raporuna İhtiyaç Duyar?

Tüm dünyada işleyiş bu şekildedir. Borç veren taraf elbette öncesinde kendini mali açıdan güvene almak zorundadır.  Risk analizi yapmayan bir banka bulamazsınız.  İşte bu ekspertizde olmazsa olmazdır.

Bu ekspertizi yapma sebebini en basit mantıkla aktarmamız gerekirse;  evin borçlandığınızdan daha değerli olduğunu doğrulamak, elbette ev fiyatlarında bir düşüş olmadığı sürece…  Ekspertiz kredinin teminatıdır.  Eğer taksitleri ödeyemezseniz ev bir teminat haline gelir. Olumsuz bir durumda bu verilen ekspertiz raporuna göre mülk satışa çıkartılabilir.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Beste Aksoy Reply

    Fibabank’ın ekspertiz hizmeti olduğunu bilmiyordum genelde teknolojik ürün kredileriyle biliniyorlar 🙂

  2. Yaşar Çakır Reply

    Fibabank’tan 2 tane teknolojik ürün kredisi kullanmıştım gerçekten çok iyi bir banka hemen onay sistemiyle çalışıyor 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

three × 4 =