Finansbank Konut Kredisi İle Ev Sahibi Olun

Bankalar ev sahibi olmak isteyenlere uygun konut kredisi imkânları sunmaya devam ediyor. Birçok firma emlak ve konut sektöründe verdikleri konut kredisi ile ev sahibi olmak isteyenlerin ilk çaldığı kapılar arasında yer alıyor. Uygun görülürse ve konut kredisi talebi onay alırsa bankalarda ev sahibi olmak isteyenlere kolay ve zahmetsiz bir biçimde kredi desteği sağlıyor. Müşterilerini ev sahibi yapan ve konut kredisi hizmetinde bulunan bankalardan biriside Finans Bankasıdır.

birevim peşinatsız ev

Finans Bankası İle Ev Sahibi Olmak

Ev sahibi olmak isteyenlere konut kredisi alanında kolaylık sağlayan ve hizmet veren Finans Bankası, 26 Ekim 1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurulmuştur. Finans Bankası 2006 yılında Yunanistan’ın en büyük bankası National Bank of Greece bankası tarafından satın alınmıştır. Uzun zamandır ev sahibi olmak isteyenlere en ucuz konut kredisi desteğini sağlayan Finans Bankası ucuz faiz oranları 50.000 TL’den başlayan ve 360 aya kadar vade imkânları ile kullanıcılarının yüzünü güldürüyor.

Finans Bankası Mortagege Seçenekleri

Finans Bankası, ev sahibi olmak isteyenlere 50.000 TL’den başlayan kredi fiyatları 360 aya kadar vade imkânı ve düşük faiz oranları ile hizmet veriyor. Ev sahibi olmak isteyenler başvurularını yaptıktan ve banka yetkilileri tarafından onaylandıktan sonra Mortagege Danışmanları tarafından ödeme planları belirleniyor. Bu danışmanlık hizmeti Finans Bankası tarafından yapılmakla birlikte buradaki amaç ev sahibi olmak isteyenlerin ödemelerinde kullanıcıya tutarlılık ve kolaylık sağlamak oluyor.

Finans Bankası pek çok Mortagege seçeneğini müşterilerinin hizmetine sunuyor ve bu anlamda kullanıcılarının ödemelerinde kolaylık sağlıyor. 6 farklı alanda müşterilerine Mortagage seçeneği sunan Finans Bankası Standart Konut Kredisi, Evini Değiştiren Konut Kredisi, Artan Taksitli Konut Kredisi, Azalan Taksitli Konut Kredisi, Peşinatsız 0 Konut Kredisi, Kentsel Dönüşüm Kredisi ile müşterilerine hizmet veriyor.

Finans Bankası, en uygun konut kredisi faiz oranları ile müşterilerine hizmet vermeye ve ev sahibi yapmaya devam ediyor. Özellikle Finans Bankası müşterilerince en çok kullanılan Peşinatsız 0 Konut Kredisi Mortagage Sisteminde, ev sahibi olmak isteyenler hiç peşinat göstermeksizin almak istedikleri evin ekspertiz tarafından belirlenen değerinin yüzde 75’ine kadar konut kredisi alabilirler.

Finans Bankası ile konut kredisi almak ve ev sahibi olmak isteyenler, işinde uzman Mortagage Uzmanları ile kendilerine en uygun ödeme ve mortagage sistemini Finans Bankası Ofislerinden ve Şubelerinden talepte bulunarak kullanabiliyorlar. Detaylı bilgi almak isteyenler Finans Bankası Şubelerinden ve internet şubelerinden yararlanabiliyorlar.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

eighteen + eighteen =