Garanti Bankası İle Ev Sahibi Olma Seçenekleri

Garanti bankası, 1946 yılından beri müşterilerine hizmet veren Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası olma niteliğini taşıyan bankadır. Garanti Bankası, birçok banka gibi çeşitli alanlarda müşterilerine kredi vermektedir. Garanti Bankası özellikle ev sahibi olmak isteyenlere sunduğu konut kredileri ile hizmet vermekte. Çeşitli sistemlerle ve yöntemlerle müşterilerine en uygun konut kredisi imkânını veren Garanti Bankası birçok Mortagege Seçeneği ile de müşterilerine kolaylık sağlıyor.

birevim peşinatsız ev

Sabit Faizli Mortagege ile Konut Kredisi

Bu Mortagege seçeneğini, aylık vade tutarlarının değişmemesini isteyen müşterilere sunulan bir mortagege sistemi. Bu sayede en düşük konut kredisi imkânları ile ev sahibi olmak isteyenler değişmeyen taksit tutarları ile ev sahibi olabiliyor. Her ay düzenli ve aynı limitte ödeme yapılan bu Mortagege seçeneği ev sahibi olmak için Garanti Bankası Konut Kredisine başvuranların en çok tercih ettiği mortagege seçeneklerini arasında yer alıyor. 240 aya kadar vade sisteminden faydanılabilen bu sistemde en az limit 80.000 TL tutarında belirlenmiş. Yıllık faiz oranı taksit sayısına göre artış veya azalış gösteren bu yöntemde en düşük yıllık faiz oranı % 16.59 olarak gözümüze çarpıyor.

Artan Taksitli Mortagage ile Konut Kredisi

Bu Mortagege seçeneğinde ev sahibi olmak isteyenlere sunulan sistem çok basit. Ev sahibi olmak için Garanti Bankası Konut Kredisine başvuran müşteriler düşük vade tutarları ile ödemeye başlayıp zaman içinde kademeli bir doğrultuda artış gösteren taksit tutarları ile hayallerindeki eve kavuşabiliyor. Düşük taksit tutarları ile ödemeye başlayan müşteriler artan taksitler ile kredilerini alabiliyorlar. Bu hizmetten faydalanmak isteyen müşteriler 240 aya kadar kredilerini taksitlendirebiliyorlar.

Ara Ödemeli Mortagage ile Konut Kredisi

Bu Mortagage seçeneğinde ise ev sahibi olmak isteyen müşteriler, belli dönemlerde ellerine geçen paralar ile istedikleri ara ödeme tarihlerinde fazladan ödeme yapabiliyorlar. Yine aynı şekilde 240 aya kadar vade ile taksitlendirilen bu sistemde ev sahibi olmak isteyenler düzenli ve sabit olarak ödedikleri taksitlerine fazladan ödeme yaparak ödeme sürelerini azaltabiliyorlar.

En çok tercih edilen bu üç Mortagege Sisteminin dışında Garanti Bankası müşterilerine daha birçok seçenek sunuyor. Bu seçenekler hakkında detaylı bilgi almak isteyen veya kendisine en uygun mortagage seçeneğini belirlemek isteyen müşteriler için Garanti Bankası Şubelerinde Mortagage uzmanları gece gündüz demeden, hizmet veriyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

two × 1 =