Garanti Bankası Konut Kredisi İle Yeni Evime Merhaba

Günümüzde bir ev sahibi olmak birçok insanın hayali olmakla birlikte bu hayal olmaktadır. Özellikle hayat şartlarının gün geçtikçe zorlaştığı bu dönemde, yüksek kira bedelleri ödeyen aileler için hayal olan ev sahibi olmak, bankaların konut kredileri ile hayal olmaktan çıkmaktadır. Neredeyse bütün bankalar ev sahibi olmak isteyen müşterilerine, kriterlerin yeterli bulunması ve kredi almaya uygun görülmesi halinde müşterilerini ev sahibi yapmaktadır. Bu hizmet üzerine çalışan ve müşterilerini konut kredisi desteğinde bulunan bankalardan birisi de Garanti Bankasıdır.

birevim peşinatsız ev

Garanti Bankası Konut Kredisi İle Ev Sahibi Olmak

Garanti bankası Ankara’da 1946 yılında kurulmuş ve Türkiye’nin en köklü ve güvenilir ikinci en büyük bankasıdır. Garanti Bankası’nın Konur Kredisi hizmetinden faydalanmak ve uygun ev kredisi ile ev sahibi olmak isteyen kullanıcılar için 50.000 TL’den başlayan 3 ila 360 ay vade imkânları ile ev almak mümkün oluyor. Garanti Bankası Konut Kredisinden faydalanarak ucuz konut kredisi ile ev sahibi olmak isteyenler, Garanti Bankası Mortgage Danışmanlarından detaylı bilgi alabilirler.

Garanti Bankası Konut Kredisi Çeşitleri

Garanti Bankası, konut kredisi banka faizleri ile ev sahibi olmak isteyen müşterilerine kolaylık sağlayan çeşitli yöntemler geliştirmiştir. Bu yöntemler ev sahibi olmak isteyen müşterilerin ödeme planına göre ödeme işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla oluşturulmuştur.

Maaş Günü Ödemeli Mortgage, özellikle memurlar ve ücretli çalışan işçiler için tasarlanmış bir Konut Kredisi yöntemidir. Maaş Günü Ödemeli Mortage sistemi ile kullanıcılar maaşlarını aldıkları günü, ödemelerinin ilk günü olarak belirlemekte ve bu sayede ödeme de kolaylık ve tutarlık sağlamak hedefli bir konut kredisidir. Bu sistemden yararlanan kullanıcılar %0,98 azami faiz oranı ile ev sahibi olabilmektedir.

Evini Gösterene Mortagage, bir evi veya mülkü olan müşterilerin bunu mülkü teminat olarak göstermesi ile müşteriye sağlanan konut kredisidir. Bu sistemde kullanıcının teminat verdiği mülkün ekspertiz tarafından belirlediği değerin %50’si kadar müşteriye kredi verilmektedir. Bu kredide vade oranı 48 aya kadar çıkarken, faiz oranları yine en alt limit olan %0,98 tutarından işlem görür.

Artan Taksitli Mortagege, düşük ödeme tutarları ile başlayarak zamanla artan bir Konut Kredisi sistemidir. Bu sistemden faydalanan kullanıcılar ilk taksitlerini düşük tutarlar üzerinde öderken ödeme yapılacak diğer aylarda taksit tutarları artmaktadır. Bu sistemde yine diğer sistemlerde olduğu gibi en az %0,98 faiz oranı ile işlem görmektedir.

Garanti Bankası en ucuz konut kredisi imkânları ile ev sahibi olmak isten insanların sürekli olarak kullandığı bu yöntemlerin dışında Garanti Bankası müşterilerine pek çok Mortagege seçenekleri ve ödeme planları sunmuştur. Diğer mortagage seçeneklerine ulaşmak isteyen ve Garanti Bankası Mortagage Danışmanları eşliğinde en uygun seçeneği ve ödeme planını bularak ev sahibi olmak isteyenler Garanti Bankası Sitesinden veya en yakın Garanti Bankası Şubesinden bilgi alabilirler.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

17 + nineteen =