Gaziantep Konut Projeleri – Gaziantep Projeleri ve Fiyatları

Türkiye’de son zamanlarda büyük geliştirme gösteren konut projeleri birçok katkı sayesinde yatırımlar yaparak herkese aradığı evi sunma fırsatı oluşturmuştur. Ülkemizde yapılan konut projeleri sayesinde ev sahibi olmak isteyen kişiler için birçok kolaylık sağlanmıştır.

birevim peşinatsız ev

Ev sahibi olmak isteyen kişiler Gaziantep konut projeleri sayesinde birçok hizmetten faydalanabilmektedir. Kentsel dönüşüme ayak uyduran projeler sayesinde buradan ev almak isteyen kişilere birçok öncelik ve güven sağlanır. İsteyen herkes konut projesi aracılığı ile kolay ve hızlı bir şekilde ev sahibi olabilmektedir.

Düşük faizler ve uzun vadede ödeme seçenekleri ile Gaziantep bölgesinde ev sahibi olmak isteyen kişileri site içi güvenlik, eğlence, konfor ve rahatlık gibi daha birçok olanak beklemektedir. Gaziantep’ten ev almak isteyen her kişinin aradığı özelliklere ve olanaklara sahip olduğu konut mevcut bulunmaktadır. Ayrıca herkesin bütçesine uygun olarak hayalindeki eve konuşma fırsatı da yer almaktadır.

Gaziantep ilinde ev almak isteyen kişiler hiçbir peşinat ödemeden, uzun vade süreci boyunca kira öder gibi sahip olduğu evin ücretini ödeyebilir. Oturduğu evin kira parasına yakın bir tutar ile herkes yeni bir eve sahip olabilir. Bu sayede kira parası ödeyip ev sahibi olamama gibi bir durum değil kira ödeyip ev sahibi olmak gibi olanaktan faydalanabilir.

Uzun yıllardır hizmet etmekte olan BİREVİM kuruluşu her bütçeye uygun olarak herkese hayalinde bulunan eve kavuşma fırsatı tanımaktadır. Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi, Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi V2, Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi ve Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi ile isteyen her kişi BİREVİM sayesinde ev alma yöntemlerinden faydalanabilmektedir. Bu sayede herkes düşük faiz ile uzun vade ödeme yapabilir, ödeyeceği tutarı kendi belirleyebilir ve hatta ödeme yapacağı zamanı da kendi seçebilir. Daha detaylı bilgi için aşağıda yer alan Gaziantep şubelerine ulaşmanız bilgi almak için yeterli olacaktır.

Şehitkamil Şube

Adres: İncili Pınar Mah. Kıbrıs Cad. Zeugma İş Merkezi No: 2/B

Telefon: 0342 230 16 90

Karagöz Şube

Adres: Çukur Mah. Hürriyet Cad. No:1/J

Telefon: 0212 622 14 62

Onkoloji Sitesi, Bey Konakları 4 ve Değişim Villaları 2 gibi birçok konut projesinden ev sahibi olabilirsiniz.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Nil Can Reply

    Arkadaşım için Gaziantep’te konut fiyatlarına bakıyorduk, fiyatları gerçekten çok uygundu 🙂

  2. Mustafa Çelik Reply

    Gaziantep tarafında konut projesi yapılması gerçekten iyi, o taraflarda bir konut geri dönüşümü yapılması çok önemli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

17 − ten =