Gaziantep Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Bizler hayal kurarız ve gerçekleşmesini çok isteriz, bunun içinse önümüze hedefler koyarız. Hedeflerimiz gereği de çok çalışırız, tabii bazı hedefler bizim adeta genimize işlemiştir ve muhakkak sahip olmamız gereken gözüyle bakarız. Bu hayallerden biri de “taksitle ev alma fırsatı“. Neden taksitle? Çünkü birçok ev ve konut çok pahalı hale gelmiştir. Ancak bizleri çok zor şartlar beklediğini biliriz ve çoğu zaman ümidimiz kırılıp bu hayalden vazgeçeriz. Durun ancak vazgeçmeyin neticesinde hayat karşımıza beklenmedik fırsatlar çıkarabilir ve evet çıkardı. Bu fırsatı da bizlere Birevim kuruluşu sundu, özellikle Türkiye’mizin güzel şehirlerinden biri olan Gaziantep şehrinde verdi ve bu fırsatın adı; Gaziantep kredisiz ve taksitle ev alma fırsatının ta kendisidir.

birevim peşinatsız ev

Geçtiğimiz Yıllara Göre Ev Almak Neden Bu Kadar Zorlaştı?

En çok bizleri üzen canımızı sıkan nokta da tam da bu olmaktadır. Geçtiğimiz yıllara göre ev almak bir hayli zorlaştı; neticesinde dünya git gide kalabalıklaşan ve arz-talep ilişkisi artan bir yerdir. Bu yerler arasında ülkemiz Türkiye de vardır. Hayli durum böyle olunca birçok şeyin fiyatı artmaktadır, bunların arasında tabii ki ihtiyaç durumu olan emlak sahibi olmak ta vardır. E durumda böyle olunca sadece Gaziantep değil tüm Türkiye’yi etkilemekte ve fiyatların yüksek olmasına sebebiyet vermektedir. Bu yüzden bizler de kredisiz ve taksitle ev alma fırsatını iyi değerlendirmeliyiz.

Neden Birevim’i Tercih Etmeliyiz?

Bahsettiğimiz bu zorlu şartları bilen ve bir şekilde kendine ufak ta olsa kira ödemek yerine ev alabilmenin hayallerini kurmaya çalışan insanların üstüne adeta yük bindirmektedirler. Bunlardan biri de bankalardır, bankalar sizlerin bu isteğini bildiğinden ev kredisi hizmeti ile bir sürü ödenek sunarlar ve yük haline getirirler. Bunların başında ise konutta kredi adı altında peşinat ile yaparlar, bu peşinat bir hayli yüksek olmaktadır, bir de yetmiyormuş gibi sizlerin aylık çok yüksek faizler ödeyerek ev sahibi olmanızı isterler. Yani aslında sizleri değil kendilerini düşünmektedirler. Oysaki konutta kredi fırsatı ile aslında kredisiz işlem yaptıran ve sadece sizleri düşünen faizsiz finansman şirketlinden olan Birevim sizleri peşinat zorunluluğu ile baş başa bırakmamaktadır. Üstelik faizleri de yüksek değildir, çok kolay ödeme yapabileceksinizdir.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Gaziantep Birevim Şubesi ile Nasıl İrtibata Geçebilirim?

Bahsettiğimiz fırsatları size sunan Gaziantep Birevim şubesi satış uzmanları ile vereceğimiz numara ile irtibata geçebilirsiniz.

Gaziantep Birevim Karagöz şubesi telefon numarası:  (0212) 622 14 62

Telefon ile haberleştikten ve memnun kaldıktan sonra yüz yüze iletişime geçmek içinse gereken adres: Üniversite Bulvarı NO.148/B Gaziantep/Türkiye

Evet, sizler de bahsettiğimiz Gaziantep kredisiz ve taksitle ev alma fırsatını değerlendirmek istiyorsanız. Kimlik fotokopinizi ve aylık gelir bordronuzun fotokopisini alıp, telefon ile ulaşarak çok basit bir şekilde bu fırsattan faydalanabilir ve ev kirası öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

 

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

7 + sixteen =