Gelir Belgesiz Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar 2020

Bankalar müşterilerine kredi verebilmek için gelir belgesi ister. Düzenli geliri olmayan kişilerin, kredi taksitlerini ödemesi mümkün olmayacağından bankalar bu kişilere kredi vermek istemez. Ancak gelir belgesi olmadan, çalışmayan kişilere özel hazırlanan kredi fırsatları da bulunmaktadır. Ev hanımları, çalışmayanlar ve öğrenciler gelir belgesiz maaş bordrosuz kredi fırsatlarından faydalanarak nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Normal şartlarda kredi kullanmak isteyen bir kişiden ilk istenen belge gelir belgesidir. Ancak bu belge olmadan da kredi çekebilirsiniz.

birevim peşinatsız ev

Gelir Belgesi Olmadan Kredi Nasıl Çekilir?

Bankaya gelir belgesi gösteremediğinize göre, kredi taksitlerinizi ödeyebileceğinizi göstermek için mutlaka bazı belgeleri sunmanız gerekir. İpotek göstermek, taahhütte bulunmak, ek gelir belgelemek ya da kefil göstermek yollarından bir tanesini seçerek geliriniz olmasa bile kredi çekebilirsiniz. Ev hanımı olduğunuzu düşünelim. Bir yerden maaş almadığınız, çalışmadığınız için gelir belgeniz olmayacaktır. Ancak kira getirisi elde ediyor olabilirsiniz. Bu durumda gelir belgesine gerek olmaksızın kira gelirlerini kira bordrosu olarak bankaya sunmak yeterli olur. Eğer ev hanımı olarak taşıtınız, arsanız ya da konutunuz varsa, bankanın ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Odeabank Gelir Belgesi Olmadan Kredi Çekme

Bankanın belirlemiş olduğu limitler dahilinde, Odeabank’tan gelir belgeniz olmasa bile kredi çekebiliyorsunuz. Kredi çekebilmek için kredi notunun mutlaka yüksek olması ve daha önceden herhangi bir finansal işlem nedeni ile kara listeye girmemiş olmak şartları bulunuyor. Odeabank’tan kredi çekmek için internet üzerinden, bulunduğunuz yerden işlem yapabiliyorsunuz. Nakit Hazır Kredi isimli bu kampanyadan faydalanırken geri ödemeyi 60 aya yayarak yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yaparken kimlik belgenizin yanında olması gerekiyor. Güncel faiz oranı yüzde 1,49 olsa da, kredi kullanmak isteyen kişilerin bu oranları sürekli resmi adresten takip etmesi gerekiyor.

Kredi çeken kişilerin kredi tahsis ücreti ödemesi gerekiyor. 10 bin TL kredi çekmek istediğiniz durumda, 36 ay vade yaptığınızda ödemeniz gereken aylık taksit miktarı 379 TL oluyor. Kredi kullanmak için internette yer alan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bu sayede başvuru için bankada sıra bekleme zorunluluğunuz olmayacak.

Garanti Bankası İlk Kredim’de Gelir Belgesi İstenmiyor

Bu kampanyadan daha önce hiç kredi çekmeyen kişiler faydalanabiliyor. Garanti Bankasından 100 bin TL limite kadar 36 ay vade ile gelir belgesi göstermeden kredi kullanabilirsiniz. Kredi kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin sicilinin temiz olması şarttır. Kredi kartı borcu bulunan kişilerin bu kampanyadan yararlanması mümkün değildir. Garanti Bankasına başvuru yapmak isteyen kişilerin Garanti Bankası resmi internet sitesini ziyaret etmesi yeterli oluyor. Banka faiz oranı olarak yüzde 1,09 sunuyor. Ancak bu oranın başvuru yapılmadan önce mutlaka güncel olarak takip edilmesi gerekiyor. Daha önce kredi çekenlerin yaptıkları başvurular kabul edilmiyor.

birevim
Paylaş

7 Comments

 1. Onur Yalçın Reply

  Bu bankalara gitmeden sms ile sonuç alabilir miyiz yoksa gidip başvurmamız mı gerekir? Her başvurumuzda kkb puanımız düşer mi ?

  1. admin Reply

   Merhaba Onur Bey,
   Kredi başvurusu için banka şubesine gitmeniz gerekmemektedir. Online olarak veya telefon bankacılığı ile de başvuru yapılabilmektedir.

 2. Şevval Doğan Reply

  Bankalar hala gelir belgesiz veriyor mu kredi? Arkadaşım alamamış geliri beyan edemediğinden

 3. Emre Işık Reply

  Gelir belgesiz kredi vermeleri çok iyi ancak yine de çok umutlanmadan bir gidip bankaya sormak lazım 🙂

 4. Onur Şen Reply

  Gelir belgesiz kredi veren bankalara bende başvurmuştum, kkb puan durumunuz iyiyse gelir belgesi istemeden kredi verebiliyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

seventeen − 4 =